Ágica260 kérdése:

Van valaki aki tudatosan szoktatta le babáját az éjjeli 1xi étkezésről? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hòsak vagyunk,tápszeres,1 x még eszik èjjel,hol 3 hol 4 hol 5 kor.Az utolsó az 23kor van,tehát egész jòl kibìrta már,de sajnos ez a ritkább;)Az orvos mondott dolgokat,pl csokkentsem az adagot èjjel majd nappal pòtolja,hát annyira nem jött be,pedig már tobbet eszik èjjel.Drasztikusan meg nem merem csökkenteni az èjjelit,mert félek hogy orditas lesz.(Mar volt ilyen)

#leszoktatás #Éjjeli ètkezés
2015. febr. 16. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

nekem ugyan anyatejes...mi is így kezdtük...átaludt éjszakák után egyszer csak elkezdett kelni éjjel...hol egyszer...hol kétszer...aztán már óránkért kért inni..ahhoz fáradt volt hogy jól tele egye magát és legalább az éjjel további részében aludjon, viszont ahhoz meg túlságosan megszokta az éjjeli tivornyát hogy egyszer se kelljen fel.

Ezért én a drasztikus megoldást választottam, és nem adtam neki cicit. első este valóban sírt egy kicsit. de azóta átalussza az éjszakát...de az én babám 7 hós.. úgy tudom fél év alatti babák még nem tudják szabályozni az inzulin szintjüket ezért szükséges az éjjeli etetés - ha erre igényük van.

2015. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pardon nappal eszik többet nem éjjel ,elrontottam:)
2015. febr. 16. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Mindhárom gyerekemet 2 hónapos koruk körül már leszoktattam az éjjeli evésekről. Legfeljebb teát kaptak. Néhány éjjel sírtak, de nem vettem fel őket, nem gyújtottam villanyt, csak nyugtattam egy kicsit. Pár nap után már végigaludták az éjszakát.
2015. febr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

én nem szoktattam le egyáltalán magától elhagyta először a hajnal 1-es szopit, a hajnal 3-as meg fokozatosan kitolódott, 5 re utána 6-ra, aztán 7-re.


nem is értem miért kellene leszoktatni. egyen, ha éhes..

2015. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!!:)Ma eloszor 8 orat kibirt ő is de va hogy mar 3 kor ordit h ehes...szerintem az àlmàtòl fugg...De ennek nagyln orultem,mert èn is vegre aludtam:)
2015. febr. 23. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!