Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ruhákat adsz bölcsibe/o...

Milyen ruhákat adsz bölcsibe/oviba járó gyerekedre? Direkt a legszebbet, vagy pont, hogy a kicsit egyszerűbb, koszolható ruhákat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 27. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amíg oda megyünk, meg haza, addig adok rá szépet, de azért nem a báli ruháját. :) De oda egyszerűbb, koszolható ruhát (persze nem kukába valót, hanem csinit), amitől nem kapok agyvérzést, ha kiszakítja, meg ilyenek.
2015. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyet-is olyat is.Természetesen elnyűtt,kopott,foltos ruhát nem adok rá.
2015. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem kopott, szakadt ruhákra gondolok, ilyet én sem adok rá, de a bölcsi legelején mindig ráadtam a lányomra a legszebb, legdrágább ruháit, aztán sorra hozta haza őket úgy összekoszolva, hogy még folttisztítóval sem tudtam kimosni. Szóval úgy gondoltam, hogy ezek után inkább a középszerű, párszár forintos akciós/turis ruhákat adom inkább rá, amik persze szintén szépek és csinosak, de semmi extra.


A kérdésem csak arra vonatkozott, hogy ki hogy viszonyul ehhez a témához.

2015. febr. 27. 11:13
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

En mindent, söt akar bali ruhat is!

Nyaron voltunk esküvön, kapott szep ruhat, most nyarra kinövi mar igy az oviban is felveheti! Es igy van ez mindennel, max 1evig jo ra a ruha miert a szekrenybe legyen! Annyi ruhajuk van!

Nekem bölcsis lanyom soha nem jött haza foltosan a bölcsiböl, ott kap elöket! Ha mindig koszos akkor a bölcsivel kell beszelni!

2015. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugy ahogy az előző. Nálunk is volt hogy raadtam a nagyon ünneplő ruháját, mert talán egyszer volt rajta es mivel majdnem kinőtte, ezert miert ne hordja el az oviba. Mindig is abba akart lenni, en meg csak tartogattam ünnepekre, ezert azt ilyenkor raadom es nagyon örül neki. Persze bent mar nem ilyen volt a fogadtatás, az ovonok egyből megjegyezték, hogy anyuka nem sok ez a ruha az oviba? Miután nekik is elmondtam miert adom ra, megértették.
2015. febr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam az a szempont, hogy kényelmes legyen, és a két kisfiam saját maga tudja felvenni-levenni a ruhákat az oviban, szóval ne legyen rajta pl. egy tucat gomb.

Elhasznált ruhákat nem adok rájuk még otthon sem, mindig szépen járnak.

Olyan folt még nem volt, amit ne tudtam volna kimosni. :) Amit elnyűnek, azt kiszanálom, ez a ruhák sorsa, nem sajnálom őket, a szebb darabok mennek a kistesónak.

2015. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyet is olyat is. Van két foltos gatyája, amit megfoltoztam (focilabda felvarró került rá, meg házikó), simán ráadom, de van hogy gyönyörűben megy. Olyan hamar kinövik, nem szabad tartalékolni, félteni a ruhát.
2015. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: a foltot nem a koszra értettem. Tiszta ruhában megy oviba.
2015. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem a legszebbet adom a fiaimra (bölcsis és ovis). Általában melegítő nadrág (ezt kérték is annak idején a gondozónők, óvónők, hogy ha lehet ne farmer legyen, mert azt úgy látják hogy kényelmetlenebb) és póló. De jobb állapotúak, mert a kinyúlt cuccok, vagy olyanok, amikből nem jött ki folt, azok maradnak itthon homokozósnak. Olyan van nekik is ami lyukas volt, és egy tök jó foltot varrtam rá (autós), ezeket is rájuk adom. Kocsival járunk, ezért nem szoktuk ott külön átöltöztetni őket.
2015. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem a legszebb ruháit hordja oviba, de olyan ovis ruhái vannak, amit akkor is ráadnék, ha mennénk valahova. Kb. 3 hónapja ruhát vesz az oviba harisnyával. Egyébként leggingset és pulóvert szokott hordani.


4,5 éves múlt a kislányunk.

2015. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!