Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várnom? Részlet...

Meddig érdemes várnom? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves gyermekem. Igazi rosszcsont :-)

Szeretnénk neki kistesót, csak tanácstalan vagyok mikor lenne a "legjobb".

Mikor kezdi az iskolát, lehet nem lenne szerencsés a terhesség. Volt régebben több vetélésem. A kisfiammal is többet voltam kórházba, mint itthon.

Nem szeretném ha az iskolát úgy kezdené, hogy nem tudok mellette lenni.

Mire 2.-os, 3.-os lesz, addigra még önállóbb. Apa is jobban elboldogulna vele.

Viszont idén 33 éves leszek. Mire a fiam 8-9 lesz, én 36-37.

Tudom, hogy sokan szülnek 40 felett is.

Annyira vágyom egy pici babára. Viszont sokszor vannak nehéz napok a fiam mellett. Olyankor megmagyarázom magamnak, hogy jobb még várni pár évet.

Ti mit tennétek?


2015. febr. 27. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor most :)
2015. febr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem akkor várj még 1-2 évet, bőven bele fér még a korod miatt is, ahogy mondod önállóbb és könnyebb lesz vele...persze a Ti döntésetek :)
2015. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én ha visszaforgathatnám az idő kerekét, nem adnám a fejem arra, hogy 35 éves korom felett akarjak gyereket. Rengeteg aggódással jár, mindenféle betegségre nagyobb a kockázat, lehet menni kromoszóma-vizsgálatokra, izgulni, hogy mi lesz az eredmény és utána megmarad-e egyáltalán a baba (nagy a koraszülés, fertőzések, vetélés veszélye az amniocentézis után)... Szerintem nem éri meg várni, mert te sem leszel fiatalabb.

Nyilván le leszek pontozva, de saját tapasztalatból írom és saját véleményemet írom le... Én nem várnék.

2015. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 5 éves, idén leszek 33 (még 1,5 hónap). Mi is szeretnénk tesót, jövő nyáron remélem összejön. Így terhesen lehetnék vele itthon (olyan a munkám, hogy terhesen nem lehet csinálni), mikor elsős lesz, tudnám vinni-hozni suliba.
2015. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!