Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi napköziben egy fő...

Családi napköziben egy fő max.5 gyermekre felügyelhet?

Figyelt kérdés

2015. febr. 27. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
pedagógus végzettséggel igen. ha mondjuk dajka vagy gondozó végzettsége van akkor egyedül 1 gyerekre sem
2015. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közelünkben van egy családi napközi ott 7en vannak egy csoporba.
2015. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es tévedsz, mert ha valakinek megvan a családi napközi vezetői papírja+ gyermekfelügyelői akkor simán ott lehet egyedül a gyerekekkel, amúgy törvényileg igen max 5 gyermek lehet napi szinten egy nevelővel
2015. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a bölcsödékre is igaz? Hogy lehet hogy egy gondozónő van 10-15 gyerekkel?
2015. febr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is 7 gyerek van egy csoportban.
2015. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bölcsődékre természetesen más törvények vonatkoznak :) CSANA szabályai 5 gyermekig 1 fő kell, utána kettő, és max 7 gyerek lehet napi szinten a csoportba én ott dolgoztam gyes előtt, akik írjátok, hogy 7-en vannak és 1 nevelő van, ez szabályellenes, de most vagy bezáratjátok és vihetitek máshova a gyerekeket, vagy megbízol a gondozónőben, hogy elbír 7 gyerekkel is egyedül :)
2015. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk is szabályellenesek

én is olvasom a neten az 5 főt, erre a csana fényképeken van vagy 10..

2015. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nálunk 12-13 gyerek van elvileg egy csoportban, de általában csak 7-en, 8-an vannak bent, a többiek betegek, elutaznak stb. 2,3 vagy 4 gondozónő van bent egyszerre, a gyereklétszámtól függően.
2015. febr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Mivel a gyerekem maximálisan el van látva, szeretik, soha semmi gond nincs, ezért eszem ágában sincs kekeckedni azon, hogy 7 fő van egy csoportban. Vigyem át inkább az államiba, ahol 15 gyerekre van egy gondozó?
2015. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!