Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a csaladi szituacioban...

Ebben a csaladi szituacioban hogyan lehet a szexualis eletet megoldani?

Figyelt kérdés

34 eves no vagyok. 3 eve betegsegben elvesztettem a ferjemet. Ket kiskoru gyerekem van. Aposommal, anyosommal elunk. Egy ketcsalados hazban mi lakunk fennt, ok lennt. A helyi iskolaban dolgozok a konyhan. Kis, 1000 fos faluban lakunk. Hogyan ismerkedjek? Nem akarok osszekoltozest, jarni valakivel, stb. 3 eve

nem volt semmilyen kapcsolatom. De vannak igenyeim. Ide nem hozhatok ferfit. Ha en mennek, megszolnanak. A gyerekek lehet


2012. nov. 30. 13:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A gyerekek 5 es 8 evesek. Lehet, nem is ertenek. Nem uj apukat akarok nekik egyelore.
2012. nov. 30. 13:08
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Próbálkozz az interneten. De légy óvatos!
2012. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Próbálj meg eljárni valahová. Biztos vannak szingli emberkék körülötted. Légy nyitott, lássák, hogy nem vagy bezárkózva, magad alatt.
2012. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy hogy ne tudják meg, szinte lehetetlen. Valamilyen szinten fel kell vállalnod egy társat, akivel eljárhatsz szórakozni, beszélgetni és vonzódsz annyira hozzá, hogy szexet is el tudd vele képzelni.

Nem élhetsz csak a gyerekeknek, egészséges nő vagy, természetes, hogy vannak igényeid.


Kis faluban ez nehéz dolog, mert nem biztos, hogy helyben meg tudod oldani. Amúgy meg tényleg csak az internetes ismerkedés marad, amivel óvatosan kell bánni, főleg ha nincs tapasztalatod.

2012. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szépen beszéld meg apossal, anyossal, hogy a gyerekeknek valamilyen apapotlásra lenne szükségük, neked meg társpotlásra. Ök nagyon jok, hogy támogatnak, de ezeket nem tudják potolni. Ezért keresel társat.
2012. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is várják el tőled, hogy egyedül éld le az életed.

Nekem a vőlegényem halt meg.

Sajnos, ha még tovább vársz, akkor egy idő után teljesen be fogsz zárkózni és akkor így is marad minden.

Persze az nem várható el, hogy felvidd magadhoz az illetőt, de azért ismerkedni lehet.

Beszéld megy anyósodékkal, nem hiszem, hogy az utadba állnának.

2012. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam/vagyok, csak nagyobb gyerekekkel, önálló házban. Olyan nincs, hogy nem tudják meg. Én egy kisebb városban élek, nem egy 1000fős faluban mégis tudják. Engem ez a része nem érdekel, téged se érdekeljen. Elmész, majd jössz és kész. Mindenki azt csinál amit akar, az anyósodék pedig nem szólhatnak bele.

Nálunk egyébként remekül működik a dolog, nincsenek problémák, csak találni kell egy megfelelő férfit akinek ez így jó.

Nem tudom hol ismerkedj, én elég sokat jövök-megyek, emberek között vagyok a munkám miatt így nem volt gond megismerni valakit - nem valakit, egy egy normális pasit :)

2012. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincsen barátnod, akivel eljárhatnál valahova szorakozni?
2012. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zsolt75 válasza:

34 Éves fiatal nő vagy. Teljesen életszerű , hogy vannak testi és lelki vágyaid, társra , partnerre vágysz. Ez ellen senkinek se lehet kifogása , hiszen ez az élet rendje. Sajnálatos , hogy a párod elvesztetted,de ez nem jelenti azt , hogy örökös magányra vagy ítélve.

Én a helyedben ismerkednék, társaságba járnék vagy a világhálón beszélgetnék. Szerintem lehet találni olyat aki lelki sikon is és a testiség terén is megfelel. Minden zsáknak megvan a foltja mondja a közmondás. Neked is van valahol egy megfelelőd.


Az ember társas lény és aki ezt nem fogadja el és "megszólja" a másikat azzal nem kell foglalkozni.

A te életed neked kell élni és neked kell viselni a keresztjét, így minden döntésed a te felelősséged és ne törödj mások véleményével.


Sok sikert kívánok neked és remélem hamarosan megtalálod a párod

2012. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a lelkeden könnyíts először és ülj le velük beszélgetni. Minden normális ember megérti hogy ebben a korban az embernek vannak bizonyos igényei. A faluban élő többi emberrel pedig ne foglalkozz.
2012. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!