Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a nehez...

Mit tegyek ebben a nehez szituacioban. Elont a tabacstalansag. (reszletek lent)?!

Figyelt kérdés

Az a gondom h apam 7 eve csalja anyamat es mar odaig fajultak a dolgok hogy most anyam elmenekult hogidot nyerjen maganak. Persze en apam dolgairol nem tudhatok. Szeretnek apuhoz kozel kerulni de ugy erzem nem tudok hozza kozel kerulni. Ugy erzem el kene vele beszelgetnem a dologrol de megsem tehetem mert en errol nem tudhatok :/ voltam pszhihologusnal de losz*rt sem segitett.

hulyesegeket ne irjatok leccives..



2013. ápr. 18. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Sajnàlom, ami most veled történik, és nagyon sajnàlom anyudat is! A 3. r!bancot agyald meg helyettem is...

Sajnos nem tudsz mit tenni:(

2013. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha tudhatsz róla, ha nem....mondd el őszintén, hogy tudsz róla és szeretnél vele erről beszélni. Ennyi. Sajnálom, remélem rendbe jönnek a dolgok!
2013. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%

A szüleidnek kell segíteniük neked egy ilyen helyzetben, hiszen elég erős meghatározó tényező egy gyerek életében az ilyesmi.

Egyszer voltam pszichológus, és soha többet.

2013. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
41%
pszichológusnál*
2013. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Éld az életed!
2013. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, nemigen tudsz tenni semmmit sem. Tudod, ez egy faramuci helyzet. A te szemmszögedből nézve ez a te életed, az ő szemszögükből nézve pedig az övék. Következésképpen úgy cseszik el, ahogy nekik tetszik. És ebbe az utolsó, aki beleszólhat, az a gyerek. Amit tehetsz, hogy próbálod megérteni őket. Hidd el, nem rosszinndulatból, vagy bántásból teszik ezt, hanem mert jelen pillanatban ezt látják jónak.
2013. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!