Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány év munkaviszonyotok volt...

Hány év munkaviszonyotok volt a gyerek/ek születése előtt? Utána hogyan alakult a munkába való visszaállás? Hány évesek vagytok most, és jelenleg hány év munkaviszonyotok van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 5. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 éves munkaviszony ahonnan mentem szülni, június végén jöttem el, júliusban szültem, most januárban akartam visszamenni, de nem vettek vissza, megszüntették a munkaviszonyom. Azóta már találtam munkát 16án kezdek. 32 éves vagyok.
2015. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam született, előtte (táppénzzel együtt) kb. másfél év volt, de ez már hét éve volt. Most, ha jól tudom, ennyi munkaviszonnyal nem lehet két éves korig gyed-en lenni, de akkor még lehetett. Utána nem mentem vissza dolgozni, gyed után elmentem egyetemre, nappalin.

Most 28 éves leszek nemsokára, majdnem két év folyamatos munkaviszonyom van jelenleg (előtte, egyetem alatt is dolgoztam, de voltak szünetek, illetve azok részmunkaidős munkák voltak főleg). Most szeretnénk tesót, de egyelőre nem jön össze, bár remélem, hamarosan sikerül.

2015. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
28 vagyok,11 éves munkaviszony,ahonnan eljöttem 4,5 év után,oda megyek vissza egy hónap múlva.egészségügy
2015. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!