Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon jó az amikor az apa...

Vajon jó az amikor az apa megy 3 évig gyesre és vigyázz az egy lány és egy fiú ikergyermekekre, miközben az anyuka meg dolgozik?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nekik jó, akkr jó..több hasonlót is láttam, semmiben sem más, mint, amikor az anya marad otthon..az apa ugyanúgy "begyangyul" a végére,mint az anya tenné, ez nem női sajátosság
2014. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

De az elején muszáj az édesanyának mennie, a szoptatás miatt.


Hogy fél éves kortól ki van otthon velük, az tényleg mindegy. Ha a párnak így felel meg, akkor legyen így.

2014. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint kinek jó? Mert ha a szülőknek igen, akkor persze. A gyerekek mellett ugyanúgy ott van egy szerető szülő. Más kérdés, hogy a nőknek általában rosszabbul esik, ha nem ők vannak minden percben a felnövekvő gyerek mellett. De egyébként semmi probléma nincs a dologgal, én is ismerek olyan párokat, ahol az apa ment GYES-ra, tökéletesen ellátja és imádja a gyerekét. A nők egyébként is általában jobban tudnak kezelni egy kicsi gyereket, ezért ha ő marad otthon, a férfi kicsit kívülálló marad a családból, viszont ha a férj marad otthon, jobban beleérez, mit is jelent egy kicsi gyerek apjának lenni. Szerintem erősíti a családi köteléket.
2014. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne jó?
2014. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy nő legalább a nőkarrierje se sínyli meg a gyerekszülést.
2014. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen az ismerosi korben, nagyon jol elvannak.
2014. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó? Mi ezzel a problémád? Alapesetben egy - vagy a példádban két - gyereknek 2, azaz kettő darab szülője van, mindkettőnek ugyanolyan joga és kötelessége gondoskodni a gyerekről.
2014. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó

És le a kalappal az ilyen apák előtt!!

2014. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!