Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az ilyen anyuka mint...

Normális az ilyen anyuka mint ami nekem van?

Figyelt kérdés
Beszól hogy rosszul ejtettem ki a walking dead és, amikor visszaszoltam hogy azért jó vagyok neki szótárnak de a kiejtésem nem mindig perfekt megszól hogy ne ugassak én tovább mondtam hogy nem kéne fenn akadni ilyeneken ő megint rá kezdett ne ugassak mert egy kutya vagyok így 17L NORMALIS AZ ILYEN ANYUKA??? Utálatos a végtelenségig a legrosszabb hogy 10perc után fel se fogja mit mondott nekem és ugyan úgy beszél.
2015. febr. 23. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Pár év mulva megfogod köszönni anyukádnak :)
2015. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Családi üzelmek. :D
2015. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem az , egy idióta aki igy viselkedik a gyerekével....
2015. febr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám is ilyen, egy flegma idióta. Nem tudom mi ebben a köszönet...
2015. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezaz... Azért megkönnyebbültem hogy nem csak nekem ilyen... De hálát adok az égnek hogy nem iszik és semminek nem függője.. De csak nyomtatni vagyok jó neki meg ha letöltök játékokat neki
2015. febr. 23. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose köszöni ezt meg egy gyerek.

Anyukád undok.

2015. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy szeretnél vele beszélni, komolyan. És beszéljétek meg, hogy téged bánt, ha így beszélnek veled, hallgasd meg az ő mondandóját is! Ha értelmes emberek vagytok, és nem áll semmi más a háttérben, akkor meg tudjátok oldani ezt a kis problémát. ;)
2015. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én anyám hasonló, de még a tiédnél is rosszabb. Nekem is beszólogat, de szerintem ha ignorálod ot az megjobban idegesiti majd.:D en azt teszem
2015. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!