Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van ennyi idegbeteg anyuka?

Miért van ennyi idegbeteg anyuka?

Figyelt kérdés

Sokat járkálok városokban, és látom, hogy anyukák hogy viselkednek a kis gyerkőcükkel...

Szerencsétlen gyerek nem csinál semmi kirívót, az anyukán épp hisztiroham van, és a gyerek issza meg a levét.

Tegnap is láttam egy ilyen estet, nagydarab anyuka a kb 4-5 éves gyerekét úgy megrángatta, hogy legszívesebben lekevertem volna egy pofont a nőnek.

Bár amennyi, meg amilyen kérdést kiírnak ide a gyerekek az anyukákról, ez nem meglepő.



2014. nov. 21. 05:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%

Van egy mondás: Nem jó anya az, aki magával terhes.

De ezt hozza a kor, főleg a politikai helyzet, melyben az ország van már jó ideje. Ők sem kaptak megfelelő nevelést és még bejön a rengeteg agymosás, tehát nincsen megfelelő minta, amelyet követhetne.

2014. nov. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%

Azért a kormányt ne tessék ebbe belekeverni

Akármilyen vezetés lenne itt az az anyuka ugyan-úgy idegbeteg lenne.

És igenis vannak ma is olyan családok ahol működik a minta nevelés anélkül hogy egy újjal is hozzá nyulnanak a gyerekhez

2014. nov. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
38%

Én is láttam ilyet, az anyuka a gyerekkel ordibált és nem zavartata magát az utcán. De a gyerek is hisztis és idegesítő volt.

Ha nem érti meg a kölke, először szépen elmagyarázzuk, majd ha ez igy nem megy már, mert nem érti meg, akkor becsúszhat a hangos szó.

Kell egy kis nevelés ilyen formában is, nemcsak a boci boci tarka, különben csak egy mézes mázas anyucit lát a gyerek akinek lehet hisztizni, úgysem lesz következménye.


Na nem azt mondom, hogy nyomot hagyva a lelkébe, terrorral kel csinálni, az utcán megszégyenitve, hanem módjával elereszteni a hangunkat.


Leordithatja az anya a gyereket az utcan, de nevetsegesebben fog kinezni mint mellette a hisztis gyerek akit amugy senki nem venne eszre :D

2014. nov. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos 2. Igenis köze van a jelenlegi helyzetnek is ezekhez


Tehát az ember feszült.. Nem tudja holnap lesz-e munkája.. Megint milyen adót az az állam, melyik megtakarított pénzemet veszi el.

Nagy a munkanélküliség. Ma a főnök 2 szer vágta a fejéhez, hogy "nyugodtam el lehet menni, ha valami nem tetszik, van 8másik jelentkező az állásodra, aki így is szívesen csinalja" pedig csak pisilni kéretkezett ki. ( velem történt eset, nem is dolgozom mar ott)


Tehát eljön egy iylen környezetből, legszívesen bőgne, sietne, hogy legyen vacsi, vagy épp nyitva legyen még q bolt..akármi, és akkor a gyerek hisztizik, hogy de anya menjünk kerüilővel, vegyel ezt, nem akarom azt meg azt..


Hát ember egyen a talpan aki bírja idegekkel.


Nem azt mondom,hogy helyes...de ez van, ez is valahol olyománya annak, hogy az emberek későn allanak gyereket,.


Regen 1-2-3 év munkaviszonnyal tették, amikor meg nem csömörlött bele az ember , nem érte annyi negativitás...

Ma mar 8-10év után...nem jó...

Plusz

Igaza az is, hogy nem sok példa van az ember előtt, mindenhol a liberalizmust stb t hangsúlyozzák, az emberek felreértik, emiatt nem is nevelik a gyerekeiket, aztan ha van valami, akkor fogalmuk sincs ogyan kell kezelni, és helyrehozni.



Persze az egész, amit írtam nagyfokú általánosítás!

2014. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
Utolso vagyok. Kell tehat egy korlat, hogy n em hisztizhet a gyerek a vegtelensegbe. Tanuljon egy kis fegyelmet.
2014. nov. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
24%

Nem utolso hanem 3-as *

Kozben valaki kozbe irt :)

2014. nov. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
27%
Egyetértek a négyessel! Diplomás vagyok, fővárosban élek és ugyanezt érzem, gondolom... Nekünk most az lebek a fejünk fölött, hogy az egész osztály megszűnik úgy ahogy van, ahol dolgozom... és 41 éves fejjel kerehetek állást.... és vajon milyet? És addig mi lesz? Igenis köze van mindehhez a politikiai helyzetnek!
2014. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
92%
Alapvetően egyre türelmetlenebbek és idegesebbek az emberek sajnos.
2014. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
51%

Sokan nem nevelik meg a gyereket. A hisztire ráfogják, hogy szeparációs szorongás, és eltűrik a gyerek hisztijeit.

A gyereknek nem szabad sírni, nem szabad erélyesnek lenni vele, csak szép szóval szabad nevelni. Ami a legtöbb esetben nem elég.

A napi gondok mellett egy állandóan hisztiző gyerek mellett az anyuka is idegbeteg lesz.

2014. nov. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%

Nagydarab....hat igen:( ismeros tipus...

A politikai helyzetrol csak annyit, hogy minden rajtunk mulik, ez az orszag a mienk, nekunk kell rendbe hozni! Csak hat ugye otthon sirni konnyebb...

2014. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!