Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az mennyire normális ha egy...

Az mennyire normális ha egy gyerek veri a fejét az asztalba? (direkt)

Figyelt kérdés
Egy általános iskolás kislányt (9 éves) szoktam korrepetálni, és néha ha túl nehéz a feladat vagy nincs kedve hozzá, akkor elkezdi verni a fejét az asztalba. Amikor megkérdeztem tőle, azt mondta, hogy otthon is szokta ezt csinálni, pl ha valami rosszat csinál, akkor így bünteti meg magát. Szerintem ez elég fura.. Mit gondoltok?
2015. márc. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom láttad-e a Harry Potter 2-ik részét,de esküszöm olyan mint a házi manó benne. Ha rosszat tesz vagy mond,akkor amit talál abba veri a fejét. Nem lehet,hogy látta esetleg és azt utánozza? Ez egyáltalán nem normális dolog, a szüleinek mindenképpen jelezni kellene!!
2015. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is pont a Harry Potterből a Dobby jutott eszembe. Amúgy nem hiszem, hogy látta, mert nagyon szeret beszélni és mindig el szokta mesélni, hogy milyen filmeket vagy meséket látott és a Harry Potterről még sosem volt szó.
2015. márc. 14. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Hát így kívülről elnevettem magam ahogy olvastam,mert elképzeltem. De elég ijesztő is azért. Valami baj lehet ott szerintem.
2015. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt falt írd de szerintem nem sok az eltérés.
2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen,de itt azt írja,hogy 3 éves korára kinövi. 9 évesen durva ha ilyet csinál. Egy jó pszichológus kiszedné belőle miért is csinálja ezt.
2015. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!