Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek, hogy esne a válasz?...

Nektek, hogy esne a válasz? Ha elmondjátok, hogy jön az unoka.

Figyelt kérdés

és azt a választ kapjátok,hogy és meg is akarjátok tartani??

Igaz nem tervezett baba,de meglepett,hogy ez volt a reakció anyóstól....


2010. febr. 16. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk ugyanez volt a helyzet, sőt, mikor a tesók jöttek, mindegyiknél kiverte a balhét,hogy minek ennyi gyerek..el is lehet vetetni..Pfff..és még sokan kérdik, miért nem szeretem anyóspajtást...
2010. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
ahogy Gaxsta Zolee mondaná: bumm a fejbe...
2010. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk is hasonló volt a helyzet.Míg az én szüleim sírva fakadtak az örömtől,az anyósom azt kérdezte:na,és akartátok,nem?.....ennyi...
2010. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem itt megpecsételődött a ti viszonyotok is.

Legalábbis az enyémből kiindulva!

Nekem apósom kirohant a konyhából amikor bejelentettük, hogy terhes vagyok!

2010. febr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk anyuék fognak kiborulni, amikor összeköltöztem a párommal azt mondták,ha gyerekünk lesz oda nem mehetek..
2010. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Anyósom mikor közöltük, azt mondta, hogy jaj nem, nagymama leszek máris??? Aztán az elhalt terhességeit kezdte mesélni nekem nagyon részletesen...rendes volt tőle...majd a 4D-s uh-s videót vittük megmutatni, megállás nélkül fikázta, meg hogy minek mentünk meg így néz ki meg....stb. Mindenbe belekötött. A terhesség alatt talán 1szer kérdezte meg hogy vagyunk! Azt hogy mi volt a vizsgálatokon, egyszer sem. A császár időpontját már 2 héttel előre megbeszéltük a dokimmal (farfekvéses volt) és azt is 2 nappal a császár előtt tudta meg... Igaz ez nem ide tartozik, de jó volt kiírni.


Ne foglalkozz vele, Ti örüljetek a babának, őt meg le kell sz@rni!

Gratulálok! Sok boldogságot!

2010. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Anyosom szemelye elleni sertesnek vette es nem szolt hozzam 2 hetig...majd verezgetni kezdtem...nagyon megijedt h a nemkivant unokat el is lehet vesziteni...Na azota o lett a legjobb,legodadobb nagyi es nekem a legnagyobb segitsegem! :-)

Kivanom h nalatok is igy valtozzon meg a szitu!

2010. febr. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Nálunk sajnos nincs nagymama, csak 2 nagypapa, akik a 2 véglet. Az egyik a most 3 éves unokáját 1 évesen látta utoljára, a most 3 hónapost mikor elmondtuk neki, csak azt mondta, hogy ez csak nekünk örömhír. Sőt az iwiwen visszavonta az ismeretséget velem és a 3 éves kisfiammal is. De a mostani párjának az unokáit ajnározza ezerrel, az enyémeket le sem tojja....

De úgy vagyok vele, hogy ő többet veszít azzal, hogy nem ismeri az unokáit, mint az unokái ővele.

2010. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarjátok hogy mindenki imádja a gyereketeket? Kinek is szültök? Aki nem foglalkozik veletek azt nem fogja zavari ha utálkoztok, csak saját magatoknak ártotok vele. Nem is értem miért kell megsértődni ha egy nagyi vagy papa nem sikítva ugrik fel az örömhírre... Nem az ő gyereke...
2010. febr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Atyám! Utolsó válaszoló! Na majd megnézem ha nagymama leszel, hogy fogsz reagálni... biztos jól fog esni a gyerekednek hogy nem osztozol az örömében...
2010. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!