Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Amennyiben ma kimozdulhatnál...

Amennyiben ma kimozdulhatnál gyerek nélkül, hová mennél?

Figyelt kérdés
2015. márc. 20. 11:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha a pénz sem lenne akadály, akkor megnéznék egy közeli európai várost :) Repülővel 1-2 óra az út és rengeteg olyan úticél van, ahová korán reggel indul gép és este vissza lehet jönni.

Régi vágyam Firenze, szívesen elkószálnék ott egy napot, majd beülnék egy trattoriába egy pasta-ra és egy cappuccino-ra :)

Persze biztosan kevés lenne az 1 nap, de akkor is olyan buli, hogy reggel és este itthon van az ember, nappal meg pl. Firenzében :)

2015. jún. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez nagyon jól hangzik:)
2015. jún. 12. 07:53
 23/26 piroska és a farkas ***** válasza:
Én Olaszországban dolgoztam babysitterként, és amikor egyszer kaptam egy szabadnapot, Firenzébe látogattam el :)Drukkolok, hogy sikerüljön!
2015. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Én egy masszázsra vágyom hónapok óta, valami nyugodt, illatos, hosszú kikapcsolódásra.
2015. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

38 fokban? Sehová, itthon ülnék a légkondi alatt.


De múlt hétvégén nagyszülők jöttek beugrónak, mi pedig elmentünk barátokkal borkóstolásra.

Szóval jelenleg a légkondit nem cserélném semmi másra :)

2015. aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én már válaszoltam... de holnap lesz az éves szabadnapom, így aktuálissá vált a kérdés. :))


Délelőtt lerendezem itthon a családot, aztán kora délután elmegyek a nagybácsimhoz, akivel hosszú-hosszú évek óta nem találkoztam, max. temetéseken, és nagyon vágyom már látni.

Utána elmegyek egy koncertre, amit szintén rég meg szeretnék hallgatni/nézni.

Késő este találkozom egy barátommal egy jó kis kiülős helyen, borozgatunk és beszélgetünk. :))

2015. aug. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!