Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek nem fura az...

Szerintetek nem fura az ilyen? Miért akarják fiatal srácok más 3 gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés

Van egy távoli ismerősöm, olyan 35-36 éves kb, elvált, van 3 gyereke. Ez a csaj pár éve összjött egy nála kb 8-9 évvel fiatalabb gyerektelen sráccal. Együtt voltak pár évig, látszott, hogy a srác is neveli úgymond a gyerekeket, sok közös fotó, közös nyaralás, programok ilyenek. Már akkor kicsit fura volt, na de gondoltam szereti egymást. Aztán egyszercsak szétmentek, pár hónapra később a csaj hozzáment egy volt osztálytársamhoz, egy 27 éves pasihoz. Pár hónap telt el, már terhes a csaj, jön a negyedik gyerek. Csak nekem fura ez egy kicsit. Miért akar egy 27 éves fiatal, független pasi egy 35 éves, 3 gyerekes anyukát?

(És mielőtt jönnek az ilyen válasozk, hogy irigy vagyok, nem vagyok egyáltalán, nem is zavar engem az ő kapcsolatuk, csak nekem furcsa)


2015. márc. 20. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
ööö, miért is, miért is.... mert szereti?
2015. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok csodás nő nem talál pasit magának(nem én, már rég férjnél vagyok, de pl sok barátnőm). Ezt a nőt meg 3 gyerekkel elveszi egy nála majd 10 évvel fiatalabb srác. És előtte szintén egy fiatallal volt együtt... Lehet azért megy rá a fiatal srácokra, mert egy vele egyidőst már nem tudna behülyíteni, hogy vegye el 3 gyerekkel?
2015. márc. 20. 18:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

16 éves koromtól CSAK IDŐSEBB (10-20 év)barátnőim/élettársaim voltak,komoly,több éves kapcsolatok is.


Miért olyan hihetetlen,hogy egy fiatal srácnak vonzó és izgalmas annyira egy érett nő,hogy atz elfogadja a gyerekeivel együtt?


Ostoba,korlátolt és írígy,megkeseredett szerencsétlen ostoba liba vagy. Szánlak!


39/F

2015. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ostoba,korlátolt és írígy,megkeseredett szerencsétlen ostoba liba vagy. Szánlak!


Na jó, az ilyen válaszolók mellőzzenek. Mégis mire vagyok irigy? És miért lennék megkeseredett?

Mint írtam, egyáltalán nem zavar engem az ő kapcsolatuk, csak nekem furcsa. Kíváncsi voltam mások véleményére, tapasztalataira. Nem bántok meg vele senkit, ha érdekel, hogy mások hogy látják az ilyen kapcsolatokat, vagy ismernek-e ilyen párokat.

2015. márc. 20. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés, de nehéz rá válaszolni. A férjemnek sem sikerült igazán:-)

Én 31 múltam 3 gyerekkel, ő meg 24 múlt, amikor összejöttünk. Előtte jó egy évig barátok voltunk. Másfél év távkapcsolat után költöztünk össze, lassan belevonva a gyerekeket is a kapcsolatunkba.

Azóta eltelt 12 év, lett 2 közös csemeténk is, és a mai napig remekül megvagyunk.

Sokszor rákérdeztem, hogy nem bánta-e meg, hogy pont engem választott, és nem nulláról alapított családot. Azt mondja, soha, és el is hiszem neki.

Soha nem zavarta, hogy gyerekeim vannak, mert engem nézett, nem a körülményeimet. A gyerekek az apjuknak tekintik még most, kamaszkorukban is.


Nem hiszem, hogy egy 3 gyerekes nő azért keresne fiatal fiút, mert azt még könnyebb behúzni a csőbe, szóval ez a feltevésed helytelen. Egy többgyerekes anyának fontos a biztonság. Nem csak anyagi téren, hanem érzelmileg is, hiszen nem lehet célja átjáróházat csinálni a gyerekei életéből. Egy fiatal pasit meg lehet, hogy könnyebb "csőbe húzni", de előbb-utóbb kinyílik a szeme, ha valami nem stimmel, és továbbáll, adott esetben könnyebben, mint egy idősebb, megfontoltabb.


Szerintem ne keress miérteket. Van ilyen, fogadd el, és ennyi:-)

2015. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a barátnom 32 volt mikor elvált, a jelenlegi férje meg 28. a pasi elfogadta a 3 gyerekkel egyutt, plusz megszuletett nekik a kozos 4.


nagyon szépen, kiegyensulyozottan élnek immáron 6 éve.

2015. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En 25 eves voltam es elvalt egy gyerekkel amikor megismertem a ferjem. O 23 eves volt, egyedulallo, gyermektelen. Biztos valaszthatott volna gyerektelen not, de neki en tetszettem, raadasul imadja a gyerekeket. Azota van kozos baba is, most "dolgozunk" a harmadikon.

Semmivel sem "szuperebb" egy gyerektelen no. Szerintem.

2015. márc. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 gyerekkel elváltan 35 évesen ismertem meg, fiatal (5 évvel fiatalabb), gyermektelen, jóképű férjemet. 10 éve vagyunk házasok, a közös gyerekünk 6 éves.
2015. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!