Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kutyam ettol viselkedhet...

A kutyam ettol viselkedhet ilyen furcsan? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap este es ma reggel pozitivat teszteltem... Aminek nagyon orulok...viszont van egy mentett kutyusom ... Ket eve hoztuk el egy nagyon rossz helyrol. Nagyon jo a kapcsolatom vele... Igazan bensoseges...de nehany napja olyan kimerte valt velem szemben a viselkedese... Nem jon oda hozzam olyan gyakran... Nem bujik ugy ahogy eddig bujt. Es szamomra ez furcsa. Nehany napja azt hittem hogy beteg lesz... De etvagya tokeletes es ugy egyebkent is jokedelyu... Csak az hogy VELEM olyan kimert. Vajon ezt erezhette mar napokkal ezelott ? Elore is koszonom a valaszokat.



2015. márc. 21. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, falkában elkerülik a kölyköket,úgyhogy lehet. ha csak veled, mással nem, akkor lehet. ha mással is fura,akkor valami baja van
2015. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod... Egyebkent csak velem. Senki nem tapasztalja azt amit en... Ezert mertem a babahoz kotni... Van hogy leul a szoba kozepere es csak nez engem... Figyel. De nem vicsorgo fogakkal meg ilyenek csak ugy figyel... Regen ilyet nem csinalt. :)))))... Mindegy majd csak megszokja...
2015. márc. 21. 12:17
 3/9 anonim válasza:

Biztos érzi a változást és így elsőre nem érti:)

Sok mindent éreznek ők..

Szerintem ez teljesen normális, ne vedd a lelkedre

2015. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát olvastam olyasmit,hogy pl. elkerülik a falkában is más kölykét amíg pici. biztos illemtudó távolságot tart :-) a kutyáknál máshogy van,ők összekapnak ha veszélyben érzik a kölyköt

1es

2015. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy érzi.

Nekem a cicám csinálta ugyan ezt.

És mióta mozog a baba megváltozott, azóta idejön hozzám és dorombol a pocakomnak :)

2015. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszt. Remelem idovel majd fog valtozni a dolog. Szep napot Nektek.
2015. márc. 21. 13:04
 7/9 anonim válasza:

Biztosan. Semmi gond nem lesz!

Neked is :)

2015. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen okés a dolog! Az én kutyám pont ezt csinálta. Elvittem dokihoz ami úgyis esedékes lett volna vizsgálgatta mondta hogy makk egészséges. Ha már ott voltam megkérdeztem baba mellé javasol a kutyának valami extrát. Oltás féreghajtó valami...egyszette levette a témát és nagyot röhögött! Persze hogy azért fura a kutya!

Azóta minden okés most vagyok 15 hetes, többet bújik mint azelőtt és hallgatózik..ő nyilván hallja amit a mi fülünk nem. Viszont birkózni nem hajlandó és a durva játékot is kerüli velem.

Félelmetesek nemde!?

2015. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabi880315 válasza:
Nekem egy kutya jelezte hogy van valami a gazdája megjegyzését hallottam meg fél füllel. Rá parnapra pozit teszteltem. Igen megérzik.
2015. márc. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!