Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák! Terhesség alatt...

Kismamák! Terhesség alatt milyen lehetőségekkel lehet élni? Pl. A védőnőtől még manapság is jár valami kezdőcsomag termékmintákkal?

Figyelt kérdés
Nem túl jó orvos és védőnő mellett próbálok egy kis örömöt és lehetőséget teremteni egy kedves rokonomnak, hogy ki tudja élvezni az ilyeneket. De lehet ez valami olyan is, hogy kismamáknak valahol kedvezmény jár valamire.

2015. márc. 21. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
oktáv-ban van kismama kedvezmény egyes tanfolyamokra
2015. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tök jó kis kuponfüzetet kaptam a védőnőtől.

Volt benne egy olyan, hogy ingyen maci , ami alapból 5000 Ft. Elég nagy is, kb 30 cm és igényes.

Meg 4D UH-ra is volt benne kedvezmény kupon.

Én ezt a 2-t találtam kihasználhatónak, mert igaz, h volt benne még egy csomó kupon, de én nem vásároltam kismama üzletben, meg neten.

2015. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez nem járna mindenhol?
2015. márc. 21. 18:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagy függ esetleg attól, hogy hányadik terhességi hétnél jár? Lehet, hogy csak félidő után adnak ilyet?
2015. márc. 21. 18:36
 5/6 Ditta323 ***** válasza:

Nekem brendonos kuponfüzetet adott vnő, illetve felicitasos csomagra kupont ami ingyenesen kiváltható, hadd ne mondjam semmi ami gyerekkel kapcsolatos kivéve 1 minta sudokrém, rejtvény ami lejárt és sok szórólap...

Baba magazinban is van csomó brendonos kupon.

Nálunk kórházban adnak promó poxot, meg 1-2 érdekes magazint

2015. márc. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én védőnőként azt tudom neked mondani,hogy a Felicitas cég szokott hozni nekünk évente egy alkalommal előre egyeztetett számú csomagot-az alapján,hogy előző évben hány kismamát gondoztunk,de én mindig többet kérek.Januárban bekérték a létszámot,arról volt szó,hogy februárban hozzák.Most március vége van,és még nem kaptuk meg az új csomagokat,ami egyébként mindig kisebb mint az előző évi.Addig adjuk azt,ami esetleg, maradt.Én szoktam mondani a kismamáimnak,hogy mindig,amikor találkozunk,szóljanak,hogy ők még nem kaptak,és ha meghozzák végre,akkor odaadom nekik.

Szóval mindenhol kéne adni,de ha nincs,mert még nem hoztak új adagot,akkor nem tudunk adni.

2015. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!