Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használtok a vizeletvissza...

Mit használtok a vizeletvisszatartási problémátokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hatodik hónaposak vagyunk, már 2-3 hete naponta töbször, ha hirtelen megmozdulok vagy ha köhögök,bepisilek.

Éjjel meg szinte mindég. A dokim azzal vigsztal hogy ez normális... A mensire való éjjeli betét nem elég, mit javasoltok vegyek inkontinecia betétet? Menyire nedvszivóak ezek? Holnap egy lakodalomba megyünk, hogy lehet egy ilyen betétet hordani hogy más ne lássa? Van erre valami bevált trükk?


2009. ápr. 25. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Énis az inkontinencia betétet akartam ajánlani,de igazából azért írok,hogy végezz intimtornát!!!Feszítsd a feneked,combod és a hüvelyedet is szorítsd össze napközben ahányszor eszedbejut.Pisilés közben állítsd meg és enged a pisit töbször csináld alkalmanként.
2009. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 15 .héttől szenvedtem ettől.Köhögésnél mindig pár csöpp becsurgott.Elég sokat kellett akkoriban pisilnem is.Most 24 hetes vagyok és egy pár hete teljessen elmult.
2009. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!