Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit valaha tanácsoltak gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 00:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

Anyám engem is már 5-6 hónaposan tejjel tömött... Eredménye: 14 évesen jött ki a tejallergiám (konkrétan a tejből mindenre allergiás vagyok). Azóta is köszönöm anyukámnak...

Én itt olvastam egyszer régen, egy hasonló kérdés alatt olyat, hogy a válaszoló anyja/nagyanyja/anyósa azt modta, hogy a gyerekszobában nem lehet semmi piros, mert az a gonosz színe és a gyereket meg fogja szállni a sátán.

2015. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
kíváncsi lennék arra, aki fentebb azt írta,hogy "spock", az mégis, mi a fenére gondolhatott...
2015. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
28%
12es, szerintem a vulkánira gondolt
2015. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
13%

Én attól kaptam agyrohamot - a fiatal védőnő tananácsolta - hogy az egy éves gyereknek adjak vizet éjszaka ha felébred, és akkor majd leszokik az éjszakai kelésről, illetve hogy éjjel is anyatejet kérjen.

(Amúgy nem tettem meg, de 14 hónapos korától átaludta magától is az éjszakákat)

2015. ápr. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

Hogy az áprilisi fiamnak kell a tea nyáron a nagy melegben.

Őszre nem is szopott annyira, és tápszerrel kellett kiegészíteni. Még karácsony előtt kizárólag tápszeres lett.


Ez az egy, amit visszacsinálnék, ha tehetném (mert rengeteg tejem volt amúgy).

2015. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Augusztusi kánikulában is csak úgy szabad kivinni a csecsemőt levegőztetni, hogy minimum két kiskabát, kötött sapka van rajta, és két réteg vastag pokrócba van becsavarva.
2015. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

" 1 éves koráig ne adj neki olyan ételt amiben tojás van, és a tejet mindig forrald fel. Hivatkoztak az allergiára. Nos a fiam már 4 hónaposan ette a tejbegrízt, és az egyik kedvence a madártej volt. Ha allergiás lett volna a tejre vagy tojásra akkor 1 évesen is allergiás lett volna rá."



Oké, én 30 vagyok, tíz éve dohányzom. Nagyon szeretem és eddig még nincs tőle bajom. Akkor levonhatom azt a következtetést, hogy 120 évig fogok élni makkegészségesen, mert

a) szeretem (tehát akkor feltétlenül jót is tesz, ugye?)

b) eddig nem okozott problémát (akkor ez örök életet jelent, hiszen a te logikád szerint később sem fog elváltozást okozni)


Akkor levonhatom a következtetést, hogy a dohányzás egészséges. Juhú!! :)

2015. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

8 hónapos babánál, hogy sétáltassuk (=két lábra állítva erőltessük a járást), mert akkor okosabb lesz.


Egy éves, még nem jár, majd egyszer fog. Nem segítünk. :)

2015. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%

ma 12:20

Kár kiforgatni a szavaimat.. Azért nem egy eget verő tragédia ha a gyerek 4-5 hónaposan az anyatejen kívül eszik mást is. Igen, evett tejbegrízt, és? Ma a fiam makkegészséges, és repülőgép pilóta. Attól, hogy egy gyerek X hónaposan eszik más ételeket még nem azt mondom, hogy örök életű lesz. Nem sok eszed lehet ha ezt olvastad ki abból amit írtam. Mellesleg senkinek nem tanácsoltam, csak mondtam, hogy nálunk így volt.

A dohányzásról sem mondok semmit, a te bajod, hogy mennyire vagy büdös tőle, engem ez is hidegen hagy..

2015. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19%

a lepontozást mire véljem?más szerint helyes össze vissza etetni a gyereket és mondjuk hagyni hagy sírjon.


annyi buta anyuka van, tényleg vizsgához kellene kötni a gyerekválallást.

és még kérdezik, hogy ugyan miért ennyi az allergiás, meg antiszociális, önbizalomhiányos ember, meg stb.

hülyék nevelnek beteggé, meg csődtömeggé egy embert.

gratulálok lepontozó, ennyire sötétnek lenni. meg nem csak ő..

2015. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!