Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amit valaha tanácsoltak gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 00:04
1 2 3
 21/24 porcukormókus ***** válasza:
71%

Simogassam sokat a kisbabam szempillajat, mert akkor szep hosszu lesz................

Szerintem en nyertem!:D

2015. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
41%

Mikor terhes voltam azt mondta az egyik mama h addig meg ne vegyem a babakocsit amig meg nem szuletik mert amugy halva fog ha hamarabb veszem. :/ mivel idegesits egy kismamat. Persze megvettem idoben es eletben van a lanyom, elmult 2 eves.

2 hos koratol lett tapszeres. Hamar elkezdte ataludni az ejjelt. Igy enni se evett, de nagy ritkan eloforsult h igenyelte. De tenyleg ritkan. Mikor egy ilyen alkalom volt emlitettem anyosomnak o erre azt mondta h legkozelebb ne adjak neki mert kover lesz.

Mikor kezdett apadni a tejem, vedono nalunk volt emlitettem neki, mondtam h veszek itthonra tapszert h legalabb ejjel legyen itthon ha ,egis szukseg lenne ra. A vedono erre azt mondta ne adjak tapszert hanem sima vizet. Visszakerdeztem h miert attol jol lakik? Hat h nem de nem szarad ki. -.-

6 hos volt a lanyom mikor egyik regi osztalytarsam is anyuka volt kb 5-6 hettel fiatalabb a kisfia, a lenyeg h az enyem 6 hos volt de o rakott ki kepet h milli mia-t etet vele, mikor rakerdeztem h nem korai? Az volt a valasz h aaaaa hol? Elotte valo nap szalonnas, hagymas tojast sutott es abba tunkolta a kenyeret es azt ette a gyerek. 6 honaposan 12 kg volt neki. 2 honaposan ultette...stb. es meg engem nezett le h milyen paras vagyok, pedig aki ismer tudja es mondja is h de jo lazan veszem a dolgokat, de ez meg nalam is kuveri a biztositekot.

2015. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
66%

"Én attól kaptam agyrohamot - a fiatal védőnő tananácsolta - hogy az egy éves gyereknek adjak vizet éjszaka ha felébred, és akkor majd leszokik az éjszakai kelésről, illetve hogy éjjel is anyatejet kérjen.

(Amúgy nem tettem meg, de 14 hónapos korától átaludta magától is az éjszakákat)"


Te biztos nagyon képzett lehetsz a témában... Nem rajongok magáért a védőnői hálózatért, de akár hiszed, akár nem, nem mondott hülyeséget a védőnő, de te persze biztos mindenkinél okosabb vagy, csak mert szültél egy gyereket.

Nekem is ezt tanácsolta a védőnő anno, akit amúgy nem túlzottan kedveltem, de ettől függetlenül képes voltam arra, hogy ezt különválasszam attól, hogy ő valamihez jobban ért, mint én. Láss csodát, a fiam három hónaposan már átaludta az éjszakát, és emellett megmaradt nagyon jó evő babának, ma meg már egy teljesen szépen fejlett, arányos alkatú, hétéves nagyfiú. Azzal rohadtul nem hencegnék, hogy 14 hónaposan már átaludta az éjszakát. Akkorra már eléggé illik is.

2015. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó, nem képzelem magam rohadtul okosnak csak mert szültem (hidd el, én annál sokkal többet tettem le az asztalra, de attól sem képzelem magam többnek gyereknevelés terén).

Egyszerűen csak tudomásul vettem a lányom igényeit, és mivel volt bőven tejem, hát adtam neki éjjel is, ha kérte. És nem "hencegek" azzal, hogy későn aludta át az éjszakát. De ő ilyen és kész. A következő talán jobb alvó lesz. (amúgy mitől vagy ennyire frusztrált, ha a gyereked hagy éjjel aludni, hmm....?)

2015. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!