Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedvenc halálát hogy kellene...

Kedvenc halálát hogy kellene elmondanom a lányaimnak?

Figyelt kérdés
Valószínű mérgezés, még él, de már egyre rosszabb az állapota. Nagyon szeretik ezt a kiskutyát :( 6 és 4 éves lányok. A kutya jelenleg a kisszobában van bebugyolálva, én óránként itatom és a lányok is látták, kérdezték hogy miért nem mehetnek be hozzá, erre azt mondtam hogy nagyon beteg és lehet hogy reggelre már nem fog élni. Láttam rajtuk hogy nem nagyon értik, de további kérédéseik nem voltak. Ha meghal, akkor hogy mondjam el nekik?
2015. ápr. 6. 16:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Milyen embereket? Megintcsak ugyanott tartunk, hogy ismeretlenül elítélsz. Csak gratulálni tudok neked.
2015. ápr. 7. 19:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Írtam,hogy bár tudom,hogy helytelen ítélkezni,sajnálom,de tudom,hogy ezt teszem....ismeretlenül is.Az "olyan" emberek alatt már kifejtettem,hogy mit értek(állatot tartanak,de orvosra nem telik).Borzalmas kínjai lehettek,ha megmérgezték.Ezt egy orvos le tudta volna rövidíteni...VAGY lehet,hogy meg is menti,ha időben oda kerül!De pénz hiányában egyik sem volt elérhető.
2015. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Figyelj! Volt már kutyám akit szintúgy megmérgeztek. Őt vittük orvoshoz, 30 ezer ft volt a kezelés, és nem élte túl, többet szenvedett mint ez a kiskutya. Nem altatta volna el az orvos, mert életben tartani még pár napot sokkalta nyerőségesebb neki. És fejezzük be ezt a beszélgetést, mert értelmetlen amit írsz. Szia!
2015. ápr. 7. 20:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia!
2015. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!