Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudja, hogy van egy...

Nem tudja, hogy van egy gyerekem Tőle. Ezt hogy kéne elmondanom, ha idejön?

Figyelt kérdés

Van egy tündéri 3 hónapos kislánya, csak erről nem tud. Minden kapcsolatot megszakítottam Vele, ezután derült ki, hogy terhes vagyok. De jobbnak láttam/láttuk, ha erről nem tud. Viszont nagy valószínűséggel a közeljövőben találkozunk. Külsőleg nem látszik rajtam, hogy lenne egy 13 hetes kisbabám, mert sikerült formában maradnom, a terhesség alatt sem híztam és most sem hagytam el magam.

Vagy jobb lenne, ha nem tudná meg?


2015. febr. 24. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Most vagy unatkozol, vagy egy brazil szappanoperában érzed magad. Akármelyik, sajnállak.
2015. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert Te még sosem titkoltál el semmit más előtt azért, mert úgy gondoltad akkor, hogy az a jó döntés?
2015. febr. 24. 16:17
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
egy kisgyermeket nem nagyon szoktunk eltitkolni az nemző atyja előtt :D Brazil szappan, de abból is egy büdösebb fajta. :D
2015. febr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor ez tűnt a legjobb megoldásnak, elég sok dolog miatt.
2015. febr. 24. 16:19
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

hát.....még sosem titkoltam el én sem senki elől hogy van egy gyereke :DDD azért ne gondold, hogy általános a problémád, az ember általában védekezik vagy vállalja a felelősséget és korrekt az apával szemben.


Na de a kérdésre válaszolva: ha olyan szar alak, hogy nem lehetett vele közölni hogy terhes vagy tőle, akkor most minek találkozol vele?

Ne találkozz vele és kész.

2015. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért az, hogy nem mondasz meg egy egyest a szüleidnek, az kicsit más...
2015. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem szaralak, csak közöttünk volt a távolság (nem pár száz km), Őt más dolgok érdekelték, nem tudtunk kompromisszumra jutni a jövőnkkel kapcsolatban és a végén már nagyon viharos volt a kapcsolatunk, nem volt éppen szép a szakításunk.
2015. febr. 24. 16:25
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván okkal nem mondtad meg, hogy apa lesz.

Akkor most miért?


És minek találkoztok?

2015. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes, hogy 9+3 hónapig, vagyis egy egész év alatt eltitkoltad, most minek mondanád már el?

Kell valami tőle?

Minek kell vele találkoznod?

És nem voltak közös isnerőseitek, akiktől tudhatta volna, hogy terhes vagy???

2015. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd: Kedvesem, megajándékoztalak egy gyermekkel - és add a karjába. Lesz nagy öröm!
2015. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!