Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik gyerek legyen vagy sem?

Harmadik gyerek legyen vagy sem?

Figyelt kérdés

Leszögezem az elején hogy én nagyon szeretnék mèg egyet. Van 2 fiam ovisok. Másfèl éve vissza mentem dolgozni de sajnos úgy alakul a beosztásunk hogy többször is igénybe kell vennünk nagyiék segitségét. Akik most besokaltak...keresgetek más munkát de sajnos lehetetlen olyat találni ami 8-16-ig tart hogy a gyerekeket hozni vinni tudjam. Férjem 6:45-19-ig dolgozik. Tehát sok mellette ellene után én ugy gondoltam mivel én ugy is szeretnèk könnyebb lenne a fiuk ellátása is ha otthon lennék. Probáltam babysittert de kb20-30 eft havonta amennyit vigyàzni kellene rájuk. Férjem is szeretne de ő attol fél mi lesz ha...(akàrmi történhet).

Család nem örülne az tuti. Anyagiakban nincs gond. Viszont a lakást nem tudom mikor tudnánk nagyobbra cserélni. Saját panel. Csak tanácsra vagy véleményre lenne szükségem nem azt várom hogy ti döntsetek helyettünk. Köszönöm



2015. ápr. 9. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Három gyerek mellett tovább maradhatsz otthon,a legkisebb nyolc ėves koráig,szóval nagy haladék,de nagy teher is.A lettőhöz képest a három óriási különbséget jelent.Ha nem minden vágyatok egy harmadik,jobb inkább valami részmunkaidős állást keresni.
2015. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!