Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havi szerződésem van amit meg...

Havi szerződésem van amit meg akarnak szüntetni hogy ne nekik keljen fizetni valamit is.3 hónap múlva szülők most menjek el munkanélkülire? úgy tudom akkor meg nem igényelhetek gyedet. Jó lenne tudni ilyenkor mit lépjek. Köszi 1983

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, nem tudom mennyire lesz hasznos a válaszom, és azt sem, hogy idén milyen változtatások vannak. amit tudok neked írni, az az én esetem: 2008 novemberben kirúgtak, aznaptól rögtön passzív táppénzre mentem (akkor még 45 nap volt), 2009 januárjában munkanélkülire mentem, 2009 júniusban szültem, szüneteltettük a munkanélkülit, megigényeltük a tgyást, meg is kaptam november 17--ig, ezután visszamentem munkanélkülire egy hétre és ezalatt az egy hét alatt megigényeltem a gyedet, azóta is kapom.


szóval érdeklődj munkaügyön, oepnél... elvileg ennek így működnie kell, ahogy leírtam.

2010. febr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az infót még a héten utána járok.
2010. febr. 22. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!