Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az első baba és a második...

Ha az első baba és a második baba születése után nem mentem vissza dolgozni (mert, gyesbe szültem) a munkahelyemre, jár-e mindkétbaba után (a tgyás és gyed 1 évére) a szabadság?

Figyelt kérdés
Pontosabban mindkét babára igénybe vehetem a 2X 1,5 évre járó szabadságokat? Vagy ez a második babánál elévül,mert folyamatosan fizetésnélküli szabadságon voltam?
2010. febr. 20. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak az egyik baba után veheted igénybe.
2010. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most akkor, hogy is van ez, mi jár a második babaval?
2010. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg jár szabi mindkét baba után, mert addig is foglalkoztatott voltálk, csak fizu nélküli szabadságon.
2010. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Természetesen jár mindkét baba után. Már miért ne járna? Alkalamazottjuk voltál mindkét esetben. Semmi köze ahhoz, hogy gyesbe szültél.
2010. febr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jő esetben (ha gyesbe szülsz bele)6 évig otthon vagy. 6 évre viszont nem halmozódhat fel a szabadság. Pontosan azt nem tudom hogy hány évig lehet halmozni, de biztos nem 6 ig. (talán 3 vagy 4 de ez nem biztos)

Gondoljatok bele ha 6 évig otthon van valaki akkor minimum 6*20= 120 nap szabija lenne (az utolsó válaszolók szerint)

2010. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, az egyik utolsó válaszoló vagyok és olvashattad, hogy csak a gyed első évére és a tgyásra jár a szabadság. De az mindegyik gyerek esetében.
2010. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!