Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki olyan helyzetben volt,...

Aki olyan helyzetben volt, hogy az anyuka végzettség, munkatapasztalat és egzisztencia nélkül ment szülni, két, három gyerek után mihez kezdett magával? Az apukának nehéz volt eltartani négy, öt embert?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ilyenkor egy gyerekkel se egyszerű.
2015. ápr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm van így, és nem, nem volt nehéz, amíg együtt voltak a férjjel.

De aztán szétment a család, mert a férfi erőszakossá vált, és a gyámügy elvette a gyerekeket, a nő ott van munka, lakás nélkül, szülők nélkül, és így esélye sincs megkapnia a gyerekeket.

2015. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
azert legalabb valami szakmat illett volna letenni ,ha mast nem.
2015. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
nekem ugyan vqn munkatapasztalatom de nincs vegzettsegem. terhesen csinaltam a jogsim, most pedig 7 hos baba mellett okj kepzesre jarok szonbatonkent egy evig.
2015. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

ismerősének 5 gyerek van, önkormányzati lakásban éltek, apuka éjjel nappal dolgoztt, később külföldön, anyuka csalta össze vissza.

aztán anyuka szerlmes lett, így kidobta a férjét. válás hivatalosan. anyuka a laásban 5 kicsivel, meg a szerelmével, valamiféle takarítói munkát végez, azt hiszem a lépcsőház van rábízva(10 emeletes), de azóta már lehet mást csinál, nem tudom. apuka külföldi kerestéből gyt-ből élnek, plusz az új pasi.

2015. ápr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
*ismerősömnek
2015. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
*ja és a kérdésre: nem tudom mennyire nehéz, amennyit így kívülről látok, a szerelem, a buli, bandázás van toppon náluk, nem a letargia.
2015. ápr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

komolyan nem értem, ha 2-3 gyerek van akkor 5-10 évet otthon "lóbálta a lábát" tanulatlanul? miért?

nekem mondjuk végzettségem, szakmám és cégem volt mikor terhes lettem, de tanultam végig, mert tudtam gyerek mellett se nem tudom folytatni a vállalkozást se a szakmámban nem tudok elhelyezkedni (média) mert én szeretnék a gyerekért menni és lefektetni, így keresztem olyan szakmát ami 8-4-ig lehet végezni és tanultam gyed/gyes alatt, nem volt megterhelő. miért kell éveket várni?

ha te vagy ebben a helyzetben akkor kezdj el tanulni minél előbb mert gyerekesekért egyébként se kapkodnak, de se iskola, se gyakorlat úgy esélytelen a mai világban...

2015. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Érettségim után csúszott be a baba, felelőtlenek voltunk nem védekeztünk rendesen, megtartottuk, mikor 9 hónapos volt fog.gátló mellett lettem terhes, őt is megtartottuk. Én okj-t tanultam alatta esti képzésen. Nekem munkatapasztalatom volt, sokmindent csináltam diákként. Mikor a kicsi 2 éves lett mentem dolgozni, ahol régen diákvezetőként dolgoztam felvettek csoport vezetőnek, majd szépen mentem egyre feljebb, most azon a részen vagyok igazgató. Igaz h az okj-nek ehhez semmi köze de itt fejlesztik az embert, ha kell beiratják suliba is. Párom nem szakadt bele a munkába 8 órába dolgozott, néha volt túlóra, nagyon ritkán kellett mennie hétvégén. Igaz h nem telt minden hónapba 10 fp játékra meg millió ruhára de mindig megvolt a gyerekeknek ami kell, újakat kaptak nem vmi agyon használt cuccokat. Tény h nem így terveztem az életem, de így alakult és abból kell kihozni amit lehet.
2015. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!