Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák. Mit szóltok...

Anyukák, kismamák. Mit szóltok a tetováláshoz?

Figyelt kérdés
Milyen ötletnek tartjátok ha az anyuka magára tetováltatja a gyerek nevét vagy arcmását, vagy hozzá kapcsolódó feliratot készíttet? Ti gondolkodtatok már rá?
2015. ápr. 20. 09:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

én a bal oldalt javaslom, már úgy értve, ahol az utolsó bordád van, az alá. :)

A csuklón szerintem a legfájdalmasabb. :)

2015. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Nekem nem fájt csuklón, vagy lehet hogy profi volt a művész :) Köszi a tippet :)
2015. ápr. 20. 17:37
 23/35 anonim ***** válasza:
Én ennyire egyértelmű dolgot nem tetováltatnék magamra. Nem csak gyerek miatt, de úgy általában sem. Mondjuk nekem a fotórealisztikus portrék nem is tetszenek igazán, papírra rajzolva sem. (Amúgy én is amatőr "művész" vagyok, de a saját portréim is inkább stilizáltak.)Az idézetek inkább rajzzal kombinálva tetszenek, szóval én tuti inkább valami szimbolikus dolgot csináltatnék.
2015. ápr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, másoknak is csinálsz rajzokat vagy csak magadnak?
2015. ápr. 20. 18:00
 25/35 anonim ***** válasza:

Csak magamnak egyelőre, nem vagyok biztos benne, hogy akkora művész vagyok, csak baromira érdekel és szeretek ezzel foglalkozni, tehát általában konkrétabb elképzeléseim vannak művészeti dolgokkal kapcsolatban, mint sok más embernek, akit nem foglalkoztat az ilyesmi. Pl. vannak konkrét kedvenc irányzataim, stílusaim, művészeim. :)

Amúgy amit én speciel el tudnék képzelni, az mondjuk egy lakat és hozzá kulcs (esetleg kulcsok, több gyerek esetén), amin mondjuk a gyerek születési hónapjához tarozó drágakő belefoglalva. Vagy mondjuk a kulcs "feje" barokk növényi mintákkal van dekorálva (pl. [link] és abban van elrejtve a gyerkőc nevének a kezdőbetűje vagy római számmal a születési dátuma. Ez szerintem helyes lenne, mert ő a kulcs a szívedhez. :D

2015. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

A gyerkőcök keze nyoma lesz a derekamon.

Az egyik öt éves a másik egy lesz a "mintavételkor". :)

Azt még nem döntöttem el, hogy realisztikus, stilizált, vagy festéknyom lesz-e.

Az arcképtől félnék, tele a net szörnyen elrontott tetkókkal.

2015. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
A bátyám orvos, karján a lánya arca van. Szólok is neki holnap, hogy mekkora egy primitív ember! :)
2015. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

25, biztosan szépen rajzol, kiváncsi lennék rá ha gondolod küld párat ;)


A kézlenyomat is tök jó ötlet :) Milyen színnel csináltatod? Va sima satír?


Utolsó :D Nanemár :D A tesodat megkell veretni :DDDD

2015. ápr. 20. 20:20
 29/35 A kérdező kommentje:
*biztosan szépen rajzolsz ha gondolod küldj párat-bocsi lenyúztak ma a gyerekek :D
2015. ápr. 20. 20:21
 30/35 anonim ***** válasza:
Küldtem egy privit pár képpel.
2015. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!