Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Harmadik babot szeretnék még...

Harmadik babot szeretnék még nem késö igaz vag ynem lenne késö?

Figyelt kérdés

Van egy gyönyörü 4.5 éve skislányom

egy kisebb 2.5 éves.

szeretnénk még egy gyermeket ez nem kérdés , csupan a kérdés mikor. 31 éve svagyok max 35 éves korig bezárolag szülnék csak. jelenleg gyesen vagyok de mindjárt lejár. sajnos melohelyem nincs. a férjem átélagon felül keres.

a férjem azt mondja menjek vissza 1 évet minimumdolgozni hogy legyen tgyad meg ilyenek. de hogy amikor munkehylem sincs ráadásul max délutan 5 ig tudnék dolgozni mert nem ér haza a férjem csak este 7 re.

sajnos olyan falumban alkuk ahol nagyon keés a munkahely és kihalásos modon van rá lehetöség a munkára. mit csinalnal te?


2015. ápr. 21. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozni mennék. A férjed is ezt kérte tőled...
2015. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a férjednek! Én először mennék egy kicsit dolgozni, bármit, ha nincs a faluban, akkor a környéken, bárhol, nemcsak a pénz miatt, hanem azért is, hogy egy kicsit feltöltődjek, ne legyek otthon. Mi a végzettséged? Ha nem találsz munkát, akkor tanulj valamit, ami érdekel. Mifelénk most nyílnak sokfele a családi napközik, játszóházak, bölcsödék, és rengeteg tanfolyamot hirdetnek, csecsemő- és kisgyermekgondozó, rengeteg ilyen álláshely van. De bármi más, tanulhatsz nyelvet, bármit, és bőven lesz még időd 1-2-3 év múlva szülni. A gyed is jól jön, utána meg több lehetőséged lesz a 3. után valahova menni, mert nem jó csak otthon ülni, még ha a férjed jól keres, én lépnék valamit.

4 gyerek anyukája

2015. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
és akkor 3év múlva megint szülsz?
2015. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van a férjednek, keress munkát mindenképp. A munkaerőpiacon sem lesznek jobbak az esélyeid, ahogy telnek az évek.
2015. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És ez a falu a semmi közepén van? Nincs más település, ahol dolgozhatnál?

Mindenképp fogadd meg a férjed tanácsát, mert ilyen hozzáállással a 3. gyerek 3 éves korában majd megint vállalsz újabbat?

Nem kibújni kell a munkakeresés alól, hanem megkeresni a megoldást, hogy lehet megoldani.

2015. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem,semmi esetre nem lenne késő!

Nem kérdés,hogy én mit csinálnék:amit a férjemmel EGYÜTT jónak látunk!A Te esetedben nem is kérdés,hoyg keresnék munkát(pl. 6 órást)és 1-2 év múlva belekezdenék a baba projektbe...3 gyerekes anyuka

2015. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tanulnék azzal nincs baj ah minden jol megy szeptembvertöl indul a képzés és akkor talan el tudok helyezkedni. pedagogiai és családsegitő képzéss felös foku .

talan akkor el tudok ehlyezkedni.

egyébként vendéglátos vagyok de abba nem helyezkedem el.


már most elkzedtem volna a sulit de nem jött össze annyi létszám sajnos . talan szeptembrtöl

2015. ápr. 21. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok. Én is vendéglátós vagyok, 10 évet dolgoztam benne. Szültem 1(!) gyereket, amíg otthon voltam, elvégeztem egy TB-és Bérügyintéző tanfolyamot (ami elvileg keresett szakma), Pesten és környékén keresek munkát, és nem találok!

Szóval azért azt ne vedd készpénznek, hogy elvégzel egy tanfolyamot, aztán minden szuper. És a 3 gyerek mellett menne a tanulás? És ezzel hol helyezkednél el utána a "faluban"???

2015. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"de abba nem helyezkedem el" - épp ez a hozzáállás a probléma. A családsegítő végzettséggel egy faluban ugyanúgy beállhatsz a pult mögé sört csapolni, mint most, szóval teljesen feleslegesen vársz a tanfolyamra.
2015. ápr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!