Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó balesetet hogyan tudnám...

Autó balesetet hogyan tudnám könnyebben feldolgozni? 18/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, jogosítványom ugyan nincs, ennek ellenére vettem egy BMW-t. Négy napig közlekedtem is vele, mire sikerült totálkárra törnöm. Azóta csak ez jár a fejembe,hogy hogy lehettem ekkora ....,meg hogy mér kellett annyira hajtani szegény járgányt, úgy sajnálom, csak az van a fejembe, hogy mért nem tudtam elülni a ..., de hát fiatal vagyok nem bírtam ki. A lényeg hogy rendőrségi ügy eddig nem lett viszont nem tudom hogy tudnám kiverni a fejemből, annyira hiányzik a kocsi :///

(Amúgy nem teljesen az én hibám volt, mivel beakadt a gázpedál!)



2014. febr. 24. 23:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamelyik autós fórumon biztosan találsz pár állatot, aki szívesen kiveri a fejedből.


"de hát fiatal vagyok nem bírtam ki"

Gondolom akkor is ezt mondanád, ha elütöttél volna 3 gyereket igaz?


"Amúgy nem teljesen az én hibám volt, mivel beakadt a gázpedál!"

Nekem is akadt már fel a gázbowden és mégsem törtem össze senkit, mert tudok vezetni. Ezek szerint neked fing fogalmad sem volt róla mit kell csinálni a volán mögött, mi mire jó... ha lenne, akkor simán kikuplungolsz és megállsz...


Remélem ez csak egy troll kérdés, ha nem akkor viszont baj van..

2014. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

szerintem kamu.

jogsija nincs, 18 éves, és BMW-t vesz. na ne...

2014. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Jogosítványra nincs pénzed de BMW-re van? szerintem is kamu...
2014. febr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közúton közlekedtél vele, akkor potenciális gyilkos vagy. Most milyen választ vársz erre és kitől?
2014. febr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ezek a kamusiak egyre szarabb sztorikat találnak ki...
2014. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

150ezerér vettem egy bmw e36 316i-t, mivel fél éve dolgozok 3műszakban és ennyit sikerült félretennem.

Vezetni tudtam, városban nem volt semmi gond, csak kimentünk egyet töltésre és mondta haverom hogy kicsit kenjem el a kanyarba kavicsoson, és már csak annyit vettem észre hogy a villanyoszlop nagyon gyorsan közeledik, elrántottam a kormányt, de nem sikerült egyenesbe kihozni :/

2014. febr. 24. 23:50
 7/20 A kérdező kommentje:
kanyar után kb 50 m-re sikerült megállni
2014. febr. 24. 23:51
 8/20 A kérdező kommentje:
ja igen, még annyit hogy emberekre nagyon vigyáztam közúton nem csináltam ilyeneket azért ennyire hülye nem vagyok, más életét nem veszélyeztettem soha
2014. febr. 24. 23:52
 9/20 A kérdező kommentje:
Na erre meg a lényeget felejtettem el odaírni, hogy a kanyart beakartam driftelni sikerült is csak utána pörgött tovább, így őszinte, és nem kamu
2014. febr. 24. 23:59
 10/20 anonim ***** válasza:

150 ezerért még öreg e36-ból se lehet túl menetképeset venni, csak 20 éves vánszorgó roncsot. Papírok nélkül. 316i-vel nem igazán lehet olyanokat driftelni, hogy még utána sokat pörögjön, ahhoz az gyenge még kavicságyon is. Szóval kanyar után az oszlopnak sokallt az autó, a másik mondatban meg már pörgött.

Meg ugye ki sajnál egy 150 ezres lepukkant roncsot?

Az autóbalesetet meg az emberek nem azért szokták nehezen feldogozni, mert összetört az autó, hanem a sérülések, az ijedtség okozta lelki trauma miatt.

2014. febr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!