Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok így?

Ti bevállalnátok így?

Figyelt kérdés
Decemberben megy oviba a legkisebb gyerek is, én meg mennék dolgozni. Viszont a gond az hogy a férjem reggel 6kor ér haza, nekem meg 7re kellen járnom. De a férjem nem megbízható, sokszor elalszik hazafele a buszon vagy a munkahelyén. Így bevállalnátok azt hogy esetleg ő nem ér haza?
2015. ápr. 24. 18:29
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tanács, lenézés, okoskodás köszi nem kell, csak egy vélemény. Köszönöm :)
2015. ápr. 24. 18:29
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
én bevállalom, hogy a te férjed nem ér haza, de mit szeretnél kérdezni? mert pont a lényeget felejtetted el leírni
2015. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi nem érthető a kérdésben?
2015. ápr. 24. 19:11
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

hát hogy mit vállalnánk-e be. férjed 6ra ér haza, vagy nem. te meg 7re mész dolgozni, a legkisebb gyerek meg oviba. eddig stimm, csak utána nem írtad le mit kéne bevállalni? :D

férjed vinné a gyerekeket? vagy nem mersz elindulni dolgozni míg a férjed alszik a buszon?

2015. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen, ő vinné a gyerekeket. Már ha hazaér. Ez lett volna a lényeg bocsánat :)

Én nagyon szeretnék már dolgozni, mert 6 éve 4 fal közt vagyok, se fodrász se kozmetikus se semmi és komoly problémáim lettek ettől. Úgyhogy nagyon nagyon szeretnék dolgozni és végre emberek közt lenni. És hát a pénz is jól jön.

2015. ápr. 24. 19:15
 6/21 anonim ***** válasza:

igen, bevállalnám. te menni, akkor meg mi lehet a legrosszabb? ha kirúgnak és ugyanott vagy mint most, nem?

felhívod a férjed, hogy elindult-e, felkelted a gyereket, majd megint, hogy leszállt.e a buszról. ha meg nem veszi fel, akkor gondolom te is el tudod dobni a kicsit, nálunk legalábbis 6kor nyit az ovi.

de igen, ha mennél akkor menjél :)

2015. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a legrosszabb az az lenne hogy ő nem érne haza, és otthon maradna a 3 gyerekkel és elaludna... Itt 7kor nyit az ovi sajnos.
2015. ápr. 24. 19:33
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tisztázni a férjeddel, felnőtt ember, azért legyen már ennyi kötelességtudata. De esetleg ha tudnám kb mikor kell leszállnia a buszról megcsörgetném a telefonján ígx nem alszik el, vagy beállíthat ébresztőt magának is.
2015. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem ébred fel az ébresztőre. Akkor sem ha hívom. Nem azért megbízhatatlan mert gyerekes hanem azért mert rengeteket dolgozik és alig van itthon, iszonyat fáradt szegény.
2015. ápr. 24. 19:49
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha semmit nem lehet tenni a férjeddel,akkor nem!Az előző válaszoló már több lehetőséget is taglalt,ám mindegyiket megvétóztad(nem Te hibádból,de mégis).Az én férjem is hulla fáradt-magánvállalkozó(én is,egymástól függetlenül),3 gyerek van,reggel korán megy ,este későn jön,de amikor olyan szitu volt,annak ellenére,hogy reggel kb. 1 óra,amíg magához tér,simán Rá mertem bízni a gyerekeket(külföldre is mennem kell a cégem miatt).Ő megértette,hogy nincs más választás,és kész!Csak kérdés:ha hazafelé elalszik a buszon nem száll le?!Mert mi másért lehetne gond,hogy ott szunyókál?!
2015. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!