Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok így?

Ti bevállalnátok így?

Figyelt kérdés
Decemberben megy oviba a legkisebb gyerek is, én meg mennék dolgozni. Viszont a gond az hogy a férjem reggel 6kor ér haza, nekem meg 7re kellen járnom. De a férjem nem megbízható, sokszor elalszik hazafele a buszon vagy a munkahelyén. Így bevállalnátok azt hogy esetleg ő nem ér haza?
2015. ápr. 24. 18:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem száll le hanem istentudja hova elbuszozik, valahol felébred aztán gyalogolhat haza.
2015. ápr. 25. 06:43
 12/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok?Jézus,az nagyon kemény!Hát,így azért 100x átgondolnám a dolgokat....
2015. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért az elég baj lenne, ha a világ így működne, hogy tudom kötelességem, feladatom van, de kit érdekel, ha lekések egy fontos találkozót mert elalszom/nem ébredek fel az ébresztőre, ilyen nincs. Ha van egy feladat amit el kell végeznem két opció van: vagy azt mondom hogy bocs de nekem ez nem fog menni, így nem vállalom, vagy pedig vállalom és mindent megteszek, hogy el is tudjam végezni. Úgyhogy mint írtam csak kettőtökön múlik, hogy miben egyeztek meg.
2015. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
9-10 óra meló és 2 óra utazás után alszik 3-4 órát. Sztem értehtő hogy kimerült. Asszem nem megyek dolgozni :(
2015. ápr. 25. 16:46
 15/21 anonim ***** válasza:
90%

mással oldanám meg

jelen esetben a férj is egy gyerek én nem is vigyáznék rá. gyalogoljon akkor km-eket.

2015. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha a legkisebb gyerekem menne már oviba, és lenne hova elmennem dolgozni, én mindenképpen elvállalnám. Én is 6 éve vagyok itthon, és kizárt dolog, hogy nem oldanám meg valahogy a dolgot. Ha a férjem megbízhatatlan lenne ebből a szempontból, akkor például kerítenék baby sittert, aki naponta egy órát van velük, elviszi őket az oviba.
2015. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ha babyszittert kell fizetnem, akkor miért mennék el dolgozni? :)
2015. ápr. 28. 16:00
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért, hogy ne kattanj meg otthon a négy fal között :) És remélhetőleg lényegesen többet keresnél mint napi egy óra bébiszitter ára.
2015. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed napirendjét kellene átvariálnotok. Munka előtt kellene aludjon pár órát, mint ahogy reggel is megy az ember dolgozni, s utána nem aludna el.
2015. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ma, ahogy a gyerekért mentem a suliba és toltam magam előtt az 5 hónapos kistesót egy anyuka ért utol a babakocsijával a másfél éves gyerekét tolva, szintén a nagyobbat ment felvenni a suliból-egy osztályba járnak a gyerekeink. Kérdeztem tőle, hogy dolgozik e. Mondja, hogy igen. Kérdem mikor, ha reggel hozod a gyereket, 3-kor meg jössz érte és ott van a másfél éves, aki nem bölcsis. 8-8-ig. Este 8-tól reggel 8-ig. Kérdem, mikor alszol. Reggel, 3 órát. 9-re hozza a gyereket a suliba, aztán alszik 3 órát-Anglia, a suli 9-kor nyit. 12 órázik, 3 órát alszik, 2 gyereke van és a nagyobbik is 5 éves max- 4-5 évesen kezdik a sulit-tehát az sincs, hogy még délután alszik pár órát, mert az iskolás korú gyereke vigyáz a kissebbre-Apuka dolgozik 7-ig, akkor váltják egymást a szülők. Anyuka hulla fáradt, mégis muszáj neki csinálni, megcsinálja. Egy időben én is 10 óráztam este,2 órákat aludtam, fél évig bírtam, nálunk is volt már gyerek és hasonló körülmények között voltunk, muszáj volt csinálni.

Ha van feladatom, megcsinálom, akármilyen fáradt vagyok, mert muszáj.

2015. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!