Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül nevelem a gyerekemet!...

Egyedül nevelem a gyerekemet! És ténlleg csak a családibül meg a gyesböl kellene megélnünk? Semmi más nem jár? Mert ez édes kevés 1 hónapra.

Figyelt kérdés
Nem jár más Támogatás? egyedül nevelem a gyerekemet.

2015. ápr. 27. 10:40
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
97%

Akkor most itt a ragyogó lehetőség, hogy leérettségizz, amíg otthon vagy.

Utána pedig munkát kell keresni.


Ne haragudj, de ha bejelentett munkád nem volt, érettségiig se jutottál el, akkor igen, a semmire szültél.

2015. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, miért ilyen támadóan, számonkérően kérdezel?!

Kinek mi köze, ahhoz, hogy miból élsz meg?

én a bejelentett 8 órás munkámért kapok valamivel többet, mint a minimálbér, mégsem támadom a világot, hogy ez kevés. Próbálok ezen változtatni tanulással pl.

Mit szeretnél? Fizetést azért, mert szültél gyereket?

Borzasztóan ki tudok akadni az ilyen önérzetes anyukán, aki azt várja, hogy a vilag tartsa el, mert neki nincs pénze.

2015. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
98%

"Nem a semmibe szültem a gyereket!! "


Akkor nyilván van pár hónapra vagy akár egy évre való tartalékod, addig tanulj, érettségizz le és közben keress munkát.


Mi itt a probléma?

2015. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
ha dolgozni mész,támogatott a bölcsi. vagy ott vannak akkor a szüleid,vigyázni rá
2015. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem, tényleg nem a gyesből és csp-ből kellene megélni, hanem normális esetben csedet kapnál, utána meg gyedet.

De te ott vagy 20 évesen érettségi és szakma nélkül, apuka nem vállalja a gyereket, neked nem volt normális munkád ami után kaptad volna a magasabb ellátásokat, úgyhogy akár úgy gondolod akár nem, tökéletesen a semmire szültél. Na meg a szüleid nyakára. Nem az államtól kellene várni a segítséget. Ha így vállaltad, akkor most így boldogulj. Amíg amúgy is otthon vagy a kicsivel, addig próbálj a továbbképzésedre koncentrálni.

2015. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
89%
Gonosz leszek és le fognak pontozni én ennyit sem adnék alanyi jogon senkinek. Munkához kötném a támogatásokat(lsd családi adókedvezmény). Még hogy nem a semmire szültél, szüleid nyakára, érettségi, végzettség nélkül, fekete munka után nem fizetsz semmit akkor te se várd az államtól hogy ő fizessen neked. Olyan nincs hogy nem ad az apa gyerektartást, be kell perelni, van egyáltalán apasági nyilatkozat? Ha nincs DNS tesztere kötelezni.
2015. ápr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
96%

Én nagyon egyetértek veled utolsó, és nem pontozlak le, nekem 3 gyerekem van, és a 3. még bölcsis, mert gyed mellett már visszamentem dolgozni, én nagyon szimpatizálok a gyed-extrával és a családi adókedvezménnyel, mert ezzel a dolgozó szülőket támogatják, míg a családi pótlékra azt mondom, hogy én nem is adnám, mert alanyi jogon jár. Jár? Miért jár? Sokan a juttatásokból akarnak megélni, egyre többminden kéne, hogy járjon, hát ne járjon semmi, hanem mindenki tanuljon, dolgozzon, ne az államtól várjon segítséget a gyerekeltartáshoz.

Kérdező, ne haragudj, nem rád értettem, én már válaszoltam korábban, használd ki az idődet a tanulásra, amíg pici a baba, hogy utána rendes állásod lehessen.

A múltkor egy jóakaratú ismerősöm gúnyosan megjegyezte: akkor én most vagyonokat keresek, mert kapom a gyed-et, kapom a fizetést, a férjem fizetése 3 gyerek családi adókedvezményével szinte adót sem fizetünk, plusz a családi pótlék ami 3 gyerek után szintén szép összeg, és még vannak nagycsaládos kedvezmények a térítési díjban pl., így aztán jól megélünk a gyerekeinkből - mondta ő. Ja, mondtam, lehet követni a példámat, tanulni, dolgozni, szülni, dolgozni, szülni, dolgozni, szülni, dolgozni, hajrá!

2015. ápr. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
94%

"Nem a semmibe szültem a gyereket!"


20 éves is alig vagy, nincs érettségid, nem volt sszülés előtt hivatalos munkád, ezek szerint tartalékod sem, otthon laksz, és egy olyan pasinak szültél aki nem hogy nincs veletek, de egy fillérrel sem támogat pedig még csal most szültél pár hónapja...


De, ki kell hogy ábrándítsalak, mert a büdös nagy semmire szültél, bármit is gondolsz....

2015. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
92%

"Amugy a szüleimmel lakom, semmi gondom, cak kiakarom deriteni hogy tudok munkát találni ugy hogy ninc érettségim!!"


Nagyon jó munkára ne számíts azért, de örülök hogy semmi gondod...

2015. ápr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Szóval:20 éves, vagy,4 évet dolgoztál(feketén).A baba már 4 hónapos....valószínűleg 8 általánosod van csak.Azzal semmire nem fogsz menni,azt gondolom Te is tudod.És nem kell ahhoz cigánynak lenni,hogy valaki ne tudjon normálisan gondolkozni!Nem a semmire szültél.Valóban nem.A szüleid házára,anyagi támogatására.Legalább legyen annyi kurázsi Benned,hogy ezt azzal hálálod meg,hogy pl. szakmát tanulsz és leérettségizel....
2015. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!