Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azért miért van hogy egyszerűe...

Azért miért van hogy egyszerűen nincs kedvem a kötelező köröket lefutni?

Figyelt kérdés

nincs kedvem felügyelni, lemenni babakocsizni, meg stb

mindig úgy kezdek neki, mintha a fogamat húznák, de persze csupa mosoly vagyok közben.


2015. ápr. 28. 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, legtöbben így éreznek, csak nem "illik" beszélni róla, mert elvárás, hogy anyuka tökéletesen happy és odaadó legyen, mint egy vidám háztartási robot. Van, akinek nem jön be a kisgyerekkel otthonlevős lét monotonitása (régen gyed betegségnek hívták). Próbálj visszamenni dolgozni, legalább részmunkaidőben, jobb lesz sokkal, ha emberek között vagy.
2015. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
szeptembertől bölcsis, az ő érdekében is, rengeteget tud majd játszani kortársaival, kikapcsolódás :)
2015. ápr. 28. 15:40
 13/19 anonim ***** válasza:
Addig csak kibírod már. Próbáld lazábban értelmezni a kötelező köröket. A parkban fagyizás után is lehet pelenkát cserélni, tedd le egy plédre aludni, zökkenj ki úgy, hogy neki is meglegyenek a szükségletei. Vállald el a szomszéd anyuka gyerekét egy délelőttre, cserébe másnap ő a tiédet, így el tudsz menni valahová, ahova vágysz. Este hagyd apára a gyereket és menj el barátnőzni.
2015. ápr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Korán vállaltad, ráértél volna! Nem való még neked gyerek:S
2015. ápr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
szerintem később lenne rosszabb vállalni
2015. ápr. 28. 18:57
 16/19 anonim ***** válasza:
9%
Később vállaltad volna, nem a barátnőid meg a lógás lenne a fontosabb. Hogy lehet így a saját gyerekedhez állni, hogy mintha a fogadat húznák.
2015. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp anya, ez sokmindentől függ, mindenki másképp és más időben vágyik vissza dolgozni. Te most éppnem élvezed az otthonlétet a gyerekkel, de addig is, míg visszamész dolgozni próbáld kicsit javítani a dolgot változatossággal. Én sose értem, hogy lehet monoton ez az időszak. Mi minden nap máshova megyünk a gyerekkel, nem csak levonszoljuk magunkat a legközelebbi játszóra, hanem újakat fedezünk fel, 5-6 játszóra járunk felváltva, ha emberekre vágyok zsúfoltabbra megyünk, ha nem, akkor üresre és csak a lányommal játszok, ha elvan magában akkor pl. összeszedem a szemetet a játszón, kigazolom a homokozót, vagy csak nézem, ahogy játszik a lányom. Sokszor megyünk parkokba is, madarakat nézünk, labdázunk. Kisgyerekes barátnőkkel találkozunk, ha rossz idő van átmegyünk egymáshoz, játszóházba, gyerekbarát kávézókba. Ezek mind kellemes programok, ha az ember azzá teszi és nyitott másokra, főként a saját gyerekére. Ha elkezd járni a babád (ha még nem jár), sokkal könnyebb lesz. Én mondjuk nem főzök, a háztartás meg a többedik a fontossági sorrendben. Persze nehézségek vannak bőven, de nagyon nem mindegy a hozzáállás!
2015. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

és ha depresszió, mi az ellenszer?

most is már rég le kellett volna menni babakocsizni.

én nem akarok ilyen lenni, hogy nem akarok menni, meg stb

2015. ápr. 30. 11:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha depresszió, akkor az orvos tudja az ellenszert. De ha csak kiégett vagy és beszűkültnek érzed a világot, azon te is tudsz változtatni. Föntebb valamelyik nullára pontozott válaszomban leírtam pár tippemet :)
2015. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!