Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit éreznél, ha 16 éves...

Mit éreznél, ha 16 éves örökbefogadott fiadról kiderülne, hogy facebook- on felkereste vér szerinti anyukáját és írt neki anyák napjára, hogy sok puszit küld?

Figyelt kérdés

Hogy kellene ezt kezelnem... mondjam meg, hogy tudok róla?

Nyitva felejtette a laptopját.


2015. máj. 3. 20:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy épp ezért nem mondta el? Mert szeret és nem akart megbántani. De talán titkolózni is rossz neki így aztán "véletlenül" ott maradt a laptop... nehéz ez egy egyébként is kiforratlan kamasznak!
2015. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
40%
Én is gondolkozom az örökbefogadáson, és a nyílttal sincs semmi bajom, mert én nem akarok majd hazudni neki, de azért egy kicsit tartok én is ettől, hogy "elszeretik".
2016. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
40%
erre nem szabad így gondolni hogy "elszeretik" - inkább eggyel több ember lesz a környezetébe aki szereti őt :) én örökbe fogadóként úgy gondolom, ha tényleg szeretetben neveled fel a gyermeked, nincs olyan ember (szülőanya) aki el tudná venni (-szeretni) hisz nekünk sok év "előnyünk" van velük szemben... csúnyán fogalmaztam mintha egy verseny lenne, pedig dehogy, de így érthető gondolom mire utalok :)
2016. máj. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!