Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az idősebb tesó nálatok is...

Az idősebb tesó nálatok is rendszeresen "halálra csikizi" a kisebbet?

Figyelt kérdés
Közbe kell ilyenkor avatkozni?
2015. máj. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Közbe. A világ egyik legundorítóbb szokása erőszakkal csikizni valakit! Szerencsére nálunk senkinek nincs ilyen idióta szokása...
2015. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.A nagy(fiú) és a középső között 16 év korkülönbség van,soha nem terrorizálta/terrorizálja.A középső(7 éves fiú) és a kicsi(lány,3 éves lesz) között 4.5 év,Ő sem cseszteti a legapróbbat.Én a kezdetektől szabályokat állítottam fel.Szerinted közbe kell avatkozni,ha-a szavaid szerint-halálra csikizi?!Mert szerintem ez onnantól nem játék,hogy a másiknak kellemetlen.Nemre,korra való tekintet nélkül!
2015. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.A NEM a főkérdésedre vonatkozott!NEM csikizik.

IGEN,közbe KELL avatkozni

2015. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem véletlen a kifejezés, a csikizés valóban okozhat halált.


persze rendkívül ritka eset, na de akkor is.

igen, özbe kell avakozni, mert amúgy kínzás. a szó szoros értelmében

biztos vannak jobb oldalak erről hirtelen ezt találtam:

[link]

2015. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem szokták csikizni egymást, de nem is engedném, mert az ilyen nagy buliknak mindig sírás a vége.

Hancúrozni szoktak, meg játékosan birkózni, ha kezd elfajulni, szétszedem őket, van nálunk egy pont,a mikor abba kell hagyniuk, mert átesnek a ló túloldalára.

3 pici gyerek

2015. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!