Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 éves vagyok most lesz az...

35 éves vagyok most lesz az első gyerekem. Aggódom nagyon hogy ennyi idősen esetleg késő a gyermekvállalás!?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 15:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, és boldog babavárást! Azzal pedig ne törődj, hogy itt majd néhányan megmondják a frankót, hogy biztos beteg gyereked lesz, te pedig úgyis meghalsz 50 évesen, és nem tudod majd felnevelni.

Én 38 évesen szültem az elsőt, és most várom a másodikat, aki a 41. szülinapom előtt egy hónappal jön majd világra.

Az egyetlen, ami kellemetlen, az a plusz genetikai vizsgálat, amin át kell esni 35 felett (ez ez sem kötelező, csak ajánlott). Amúgy az első terhességem tankönyvi volt, minden értékem tökéletes, nem vizesedtem, alig híztam, nem volt magas vérnyomásom és magas cukrom. A 34. hétig dolgoztam, és szinte a szülés napjáig sportoltam. Sok huszonéves ismerősöm meglepődve méregetett, akik már a harmincadik héten nem fértek el a felszedett harminc kilójuktól és a rengeteg víztől a bokájukon. Úgyhogy csak fel a fejjel, minden ok. lesz veled is.

2015. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm is 35 éves múlt és most szült, ő egyáltalán nem aggódott ilyenek miatt, pedig az apuka lassan már 50 éves lesz. Barátnőm sem most akart hanem úgy 2-3 év múlva. Mostanra kitolódott a gyermekvállalás és sokan 35 éves kor után kezdenek neki a családvállalásnak.
2015. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia Kedves Kérdező!Hogy vagy azóta?
2015. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!