Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olaszországba születő kislány...

Olaszországba születő kislány babának melyik név tetszene jobban? Sorella vagy Carmela?

Figyelt kérdés
A második neve mindenképpen Rosa lesz, mert az univerzális, és a magyar nagyszülők is meg tudják jegyezni, a Sorella és Carmela közt viszont nem tudunk dönteni. A Carmela a párom anyukájának a neve, a Sorella viszont az én kedvencem.

2015. máj. 13. 15:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
Ha Sorella Rosa-ként bemutatkozik azt fogják hinni,hogy apáca.( Rosa nővér)
2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Sorella jobban tetszik.
2015. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Michelle Hunziger lánya nem azért kapta a Sole nevet, mert az napot jelent, hanem mert az apukája és az anyukája nevének az utolsó szótagjából rakták össze... És ez épp napot jelent.


Különben itt Olaszországban Asztallábnak is nevezheted a gyereked, ha úgy tetszik, a lényeg, hogy az Asztalláb mellett legyen egy szokásos keresztneve is.


Az anyósomat Gyűlöletnek, az ikertestvérét Rettenetesnek nevezik. Van egy testvérük, aki a Világvége nevet kapta. Nem viccelek. Szép család....


De azért én meggondolnám, mire ítélem a gyerekem. A sorella nem keresztnév. De az lehet, ha mellé teszed a Rosa-t. Csak egy életet kell leélnie a Sorellával.... is.

2015. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Silvana Rosa és a Carmela Rosa a két versenyző jelenleg, de még ötletelünk.

2015. máj. 14. 16:29
 15/24 anonim ***** válasza:

Bármelyiket választjátok a Silvana és Carmela közül, mindkettővel jól fog járni a kislány, szép nevek.

Én a Carmelára szavazok, sokféle becézési formája létezik, és mind aranyos. :)

2015. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a bulvár háttér mindegy, hogy miért nevezték el Sole-nak a lányukat, én arra utaltam a példámmal, hogy a szülőket nem zavarja, hogy a neve jelentése Nap. Egyébként Magyarországon is anyakönyvezhető a szokatlan és nagyon ritka Napsugár név.
2015. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%

11-es, ha nem tudsz "eleg jol" olaszul, kar rossz infokat adni.

A sorella az lanytestver. A nover, mint apaca, az SUORA.

Sorella Rosa nem jelent Rosa novert (apacat).


Ettol fuggetlenul, csodalkozva olvastam a kerdest. 13 eve elek Olaszorszagban, meg soha nem hallottam hogy barkit igy hivnanak hogy Sorella, vagy egyaltalan, hogy lehet ezt adni. Ferjed mit mond, ez tenyleg egy nev es adhato? Es hogy hangzik szamara? En nem adnam, de a Carmela sem igazan tetszik, es mellesleg nem olasz nev, spanyol nyelvteruleten, ezen belul Del-Amerikaban elterjedt. De mindenkeppen szebb mint a Sorella, ugyhogy arra szavazok :-)

2015. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem tetszik egyik sem....annyi szép olasz név van, ezek pont nem azok, nekem inkább spanyolosnak hangzanak egyébként.

Amúgy a Carmela Rosa hangzik legjobban, de nálam kizáró ok lenne, hogy a Mamát is így hívják...

2015. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sorella Rosa Rosa nővért jelent ha tetszik ha nem, esetle Rosa húg lehet még és nálunk az apácák az sorella-ként mutatkoznak be. Különben nem azt mondtam, hogy Rosa apácát jelent, hanem Rosa nővért. Bocs az off-ért.
2015. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, egyik sem tetszik. A Sorella a jelentése miatt, a Carmela a nagymama miatt. Annyi szép olasz név van, nincs esetleg egy harmadik választási lehetőség?

Én is kint élek egyébként, a Sorellát mint nevet még sosem hallottam.

Esetleg ha elfogadtok pár javaslatot: Lucia Rosa, Alessia Rosa, Emilia Rosa, Adriana Rosa, Elisa Rosa például nagyon szép párosítás lenne.

2015. máj. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!