Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek van Ficher Price...

Akinek van Ficher Price játéka, mi a véleményetek ezekről, gyerkőcök mennyit játszanak vele? Különösen a Tanulókutya érdekelne.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk több féle is van, a T.kutya konkrétan már 8 hónapja a nagy kedvenc. Nyomogatja, gyűri, ráfekszik, húzza maga után. Mindet ajándékba kaptuk, de azt hiszem, mind remek választás volt.
2010. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van kutyus. 1 éves szülinapjára kapta a lányom. Nagyon jópofa játék, édes a kinézete, és a mondókák és dalocskák is helyesek. A lányom nincs tőle különösebben elájulva. Most 15 hónapos. Néha rátalál, ölelgeti, nyomkodja, dumálgat neki, majd ismét "elfelejti" pár napra. A pár száz forintos Sáribabát viszont naponta többször rakosgatja a játék babakocsiba, és próbálja tologatni. Van egy FP formabedobója is ami egy szögletes vödör, és a tetején lehet bedobni a formákat. Ezt egy teknősbéka alakú formabedobó most teljesen kiütötte a kedvencek közül.

Jók ezek a játékok, de a babák pont annyit játszanak velük, mint az olcsóbb játékokkal.

2010. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ma vettem 20 hós fiamnak egy ilyen tanulókutyust, remélem fog neki tetszeni. Pénteken kapja meg a névnapján. Olyan formabedobálós nekünk is van, meg Chicco telefon, ezeket a nagybácsitól kapta. Azért úgy láttam a boltban, hogy még a noname sz.aroknak is megkérik az árát.


Jó éjt Mindenkinek!

Köszi a válaszokat!

2010. febr. 24. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém is szerette a kutyust, kb. fél éven keresztül gyűrte. Amit még nagyon szeret az a FP rendőrautó. Meg kell rázni és akkor elindul magától és szirénázik. Ilyet még nem is láttam itt Magyarországon, ez már 1 éve a kedvenc.

FP játékok szerintem nagyon jók és nagyon szeretik a gyerekek. Én használtan veszem majd amikor megunja akkor továbbadom. Így nagyon sok ilyen jellegű játékot kipróbáltunk már.

2010. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A tanuló kutyust 6 hónapos korába kapta meg.Nagyon szereti a dalokat.Van fisher price pihenőszékünk is.Nagyon praktikus.Tudom benne etetni, (mert még nem ülhet) , nagyon szeret benne ülni, szereti a rajta lévő játékokat is, és fekvő funkciója is van, és nagyon jókat alszik benne.Szuper választás volt.
2010. febr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bocs, nem ül benne, hanem egy kicsit fekszik.A háttámlája állítható és még a fekvő funkcióban van.
2010. febr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon örült a kutyusnak.:)

Egész nap nyomkodta, meg beültette a bevásárlókocsiba és tologatta.

Pihenőszékünk nem volt, most meg már kinőttük.


Köszi a válszokat!

2010. febr. 27. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!