Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baráti házaspárnál 2 és fél...

Baráti házaspárnál 2 és fél éves kisfiú állandóan pelenka nélkül van, és úgy kéredzkedik fel ölbe 10 percenként. Engem zavar. Ti szólnátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy pici, és nekem is van gyerekem, mégis zavar, nem tehetek róla, hogy épp hogy megpisilteti az anyukája, vagy elviszi kakilni, utána jön, és mindenhova leül, meg felkéredzkedik ölbe. Az én babám még csak 10 hónapos, ő is ott mászkál négykézláb, meg utána ő ül az ölembe, mindent a szájába vesz. Nagyon zavar. Ti szólnátok? Tuti, hogy akkor megsértődnek. A férjem nagyon jó barátjáról van szó, nem tudom kikerülni, hogy menjünk hozzájuk látogatóba.
2015. máj. 18. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Ja, elég primitívség, engem is zavarna. Én tuti nem pucérkodtatnám a gyerkemet ha vendégeink vannak. Olyan fura, hogy nem jut az anyja eszébe ugyanez amit leírtál.
2015. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kisfiam van, már nagyobb.

Szobatisztaság alakulásakor sem jutott volna eszembe mezteleül szaladgálni hagyni- egy kis alsónadrág igazán elfér rajta, neki is jót tesz (pl. nem ül bele semmibe, nem a hidegebb járólapra huppan meztelen fenékkel) és még azt is tanulja vele, hogy ha menni kell wc-re, akkor előtte bizony le kell húzni a nadrágot/kisgatyát.


Engem is zavarna, bevallom még strandon sem tartom sem normálisnak, sem higiénikusnak a pucér kicsiket (és nem, nem vagyok prűd :), egy kisnadrág igazán elfér és még kánikula sincs.


Ha barátok vagytok, akkor ezt is lehet normálisan, kultúráltan jelezni, hogy téged zavar. Ha megsértődnek rajta, az ő bajuk.

2015. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem is baromira zavarna, pedig nekem is van gyerekem de ilyen eszembe se jutna, hogy ne adjak rá ruhát ha vendégeink vannak. Mondjuk soha nem szokott pucéran rohangálni itthon, akkor se ha csak ketten vagyunk. Nem tudom, szólnék-e, nem biztos, viszont kerülném velük a találkozást az tuti.
2015. máj. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt hiszem azt mondanam, amikor hozzám kéredzkedne fel éppen, hogy mindjart felveszlek szívem, csak előbb anya felöltöztet, jó?

:-) hátha értene belőle anyuka.

2015. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! vagy tényleg veszek egy csomag kisnadrágot ajándékba :) vagy azt fogom csinálni amit az utolsó válaszoló írt. Én sem tudom, hogy hogy nem jut eszébe ez amit leírtam az anyukának, mert egyébként ezt leszámítva rendezett meg tiszta.

Köszönöm mindenkinek még egyszer!

2015. máj. 19. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!