Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen képet festenétek...

Milyen képet festenétek gyerekszobafalra, ha ti dekorálhatnátok ki? Vagy inkább úgy kérdezem, hogy ha a falat kedvetekre alakíthatnátok, hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
Festenétek rá képeket, vagy csak színes tapétát tennétek fel, vagy még egyszerűbben csak egy színre lefestenétek?
2010. febr. 25. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Telefesteném mesefigurákkal.

Nekünk most narancssárga, de azt tervezem, hogy festek bele hatalmas nagy fehér pöttyöket, és abba festek kis mesefigurákat.

2010. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekünk micimackó és barátai vannak a falon, nagyon szerette őket már kicsinek is nézegetni. Szeretik még a kedves, mosolygós arcokat, pl. napocska..
2010. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekunk is micimacko es baratai vannak a falon es az 1 eves kislanyom nagyon elvezi:)
2010. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

Én kész mesevilágot festettem az egész falra :)

Persze nem festőművésznek születtem így volt 1-2 mesefigura ami segítség nélkül nem ment volna,ezt úgy oldottam meg,hogy kinyomtatta a képet majd indigót ragasztottam a papírra,fel a falra,átrajzoltam aztán már csak festeni kellet :)

Vannak szép matricák is,de egy nagyobb kb 60-70 darabos 20000 körül van ,terhesen meg semmi dolgom nem volt így elpingáltam a babaszobát.

2010. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk Húgom pingálta ki a gyerekszobát. Nagyon feldobta a fehér falat a rengeteg mókás állatfigurája, melyeket élénk színekkel festett ki. Nagyon jó lett.
2010. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk sima világos színű a lányom szobája, de ma voltunk orvosnál és nálunk a rendelő fala micimackós, egy jó nagy kép a társaival, nagyon szuper. Van is ismerős aki meg tudná csinálni, valami hasonlót legalábbis és gondolkodom hogy kipingáltatom micimackósra.
2010. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszínü sárga, és habszivacs formák vannak feltéve, ami praktikusnak is bizonyult, mert többször rendezkedtünk már... (meg világító csillagok, amiből új csomagot veszek most, mert máshova került az ágy)

Ha választhatnék, baromi nagy micimaci és társai festmény lenne, imádom, lányom is, de az mellett nehezebb rendezkedni, ha kell...

2010. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk a négy falból három ki van pingálva. Mindhármat én festettem. Az első "mű" még terhesség alatt készült, a Vuk egy részlete, a másik kettő nemrég készült, az egyik Hupikék Törpikék és Micimackó, mert most ezek a nagy kedvencek a 2 éves lányomnál. Nagyon szupi, abszolut nem zavaró a három féle mese, mert minden fal mellett más van. Pl a Vuk mellett alszik, a Törpös a játszósarok a Micimackós a játéktárolós falrész. Én imádom, de a lényeg, hogy a lányom egyszerűen megőrül érte, nagyon szereti és egyáltalán nem zavarja a sok festmény, bármikor szívesen beül a kis kuckójába játszani.
2010. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De jó:)) mi a párommal is nagy tervezésben vagyunk, hogy milyen legyen a kicsim szobája. Tavasszal állunk neki, de még nem tudunk dönteni milyen kép kerüljön fel. Annyi biztos, hogy mi szeretnénk festeni diavetítős megoldással.De hogy mit?! Rejtély!
2010. febr. 25. 18:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk narancssárga alapon Csőrike, Thomas macska, egy pillangó, Bambi + nyuszi, és Micimackó várja a kislányunkat!

Mi festettük anyukámmal. Mindegyik kb: 1m magas, és a védőnő szerint nagyon szupi lett, mert elég nagyok!

2010. febr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!