Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás/nevelés,...

Gyerekvállalás/nevelés, családi élet szempontjából ti mennyire tartjátok rossznak a férjem munkaidejét? Tietek hogyan dolgozik?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódok, mert most döntöttük el, hogy belevágunk a babaprojektbe, erre a munkahelye bejelentette, hogy innentől folyamatos éjszakás műszakba rakják át. Reptéren dolgozik, heti 5 napot és napi 8 órát, de itt nincs hétvége, ünnepnap, stb, munka mindig hétfőtől-vasárnapig van (mármint nyilván nem 7 napot dolgozik hanem csak 5-öt, de szabad hétvége félévente egyszer ha van). És akkor mostantól mindig 22-06ig. Szerintetek ez így nagyon sz*r lesz? Kicsit el vagyok szomorodva, mert eddig is rossz volt, hogy sose volt közös szabadnapunk, de legalább éjszakánként együtt aludtunk, stb, most totál felborul a rend, ráadásul ha lesz gyerek, akkor pl nappal hogy hagyjuk aludni? (2 szoba, papír falakkal) Meg aztán ha gyerek megy oviba, én meg dolgozni, akkor még rosszabb, mert hétvégente sose lesz velünk, hétköznap meg mi nem vagyunk otthon, hiába van szabadnapja. Aztán még a karácsonyról stb ne is beszéljünk. És akkor még erre tetőzik az állandó éjszaka.... eddig legalább éjjel itthon volt :( Szerintetek én dramatizálom túl, vagy ez így tényleg nagyon kaki és inkább halasszuk a gyerekvállalást, és keressen másik munkát? Ti mit gondoltok? Tényleg nem tudom eldönteni hogy csak én buktam ki vagy ez így gáz lenne :(
2015. máj. 21. 17:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
az en férjem heti 5 nap dolgozik 9.00-23.00, plusz utazás. heti 5 nap nem látja ébren a gyereket, hétvége nála is kilőve, mert szakács.. borzalmas :( igyekszünk kitalálni jobb megoldást
2015. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!