Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol a gyerekek nem voltak bölcsisek és az anya tényleg otthon maradt a gyerekekkel 3 évig?

Figyelt kérdés
Milyennek látjátok őket? Mit gondoltok, ez ritkaság manapság?
2015. máj. 27. 14:34
1 2 3
 1/21 Jázi :) ***** válasza:
71%
Én itthon maradtam vele. Már el is múlt 3 de csak szeptembertől kezdi az ovit.
2015. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Jelen :-) Én anyuka vagyok és otthon maradtam 3 évig, gyerek nem volt bölcsis, köszönjük jól vagyunk, minden szép és jó, gyerek boldog én pedig elégedett, gyönyörű időszakot éltünk meg :-) Nem tudom mennyire ritka nem kutattam közvéleményt, tény, hogy nem könnyű kigazdálkodni...
2015. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

:) És terveztek a jövőben még kistesót?


Számolgattam, és ha 3 gyerekkel tervezünk és kis korkülönbséggel, akkor jó sok ideig maradok itthon. Az otthon töltött idő alatt te dolgoztál valamit, vagy a gyerek(ek) és a háztartás töltötte ki a mindennapokat?

2015. máj. 27. 14:37
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Az én gyerekeim sem voltak bölcsisek, kis korkülönbséggel születtek, így fel sem merült. A legkisebbet lehet, hogy beadtam volna bölcsibe, ha lenne álláslehetőségem, de nem bánom, hogy tovább itthon tudok vele maradni.
2015. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

Enyémek nem voltak bölcsisek. A legkisebb gyerekem 3 éves korában mentem vissza dolgozni.


Milyennek kellene látnom magamat, magunkat ettől?

2015. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Csak ismerősnek meséltem a terveinkről, mert kérdezte, és azt mondta, hogy csak a megszállottak maradnak ennyit otthon, nem kell otthon ragadni a gyerek miatt, adjam be bölcsibe aztán kész. Én meg nem akarom. Gyorsan elrepül az idő, meg akarom élni. Ezért kérdeztem, hogy milyennek látják mások azt a nőt, aki otthon marad, és nem siet vissza.
2015. máj. 27. 14:40
 7/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Bár nem hozzám szólt a kérdés: egy gyerek mellett még egy időben minimálisan dolgoztam itthonról, valamint tanultam egy és két gyerek mellett. Amióta hárman vannak úgy érzem, nem lenne időm másra. (Mondjuk nekem egyáltalán nincs segítségem, nem tudom se nagyszülőre, se apára bízni őket csak nagyon ritkán).
2015. máj. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Kérdező, miért is kellene más véleményére hallgatnod? Nálunk 4 gyerek van, igaz, kis korkülönbséggel születtek, így csak 7 vet voltam velük itthon. Nekünk így volt jó!
2015. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 4-es. Az első 5 évet tök jól éltem meg, azóta, kb. fél éve érzem úgy, hogy kicsit már elég volt. De azért megszállottnak nem mondanám magamat.
2015. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Hàt èn sem tervezem beadni...olyan pici mèg :*(
2015. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!