Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg nekem kell azért...

Tényleg nekem kell azért elnézést kérni, mert felelőtlennek tituláltam, mert dohányzik terhesen?

Figyelt kérdés
Egy jò barátom tesója babát vár,és dohányzik. Bàr ezt akkor nem tudtam,amikor a szitu megtörtént. Beszélgettünk egy baràti körben,felkerült a dohányzás. Én is vàrandòs vagyok,és vki rákérdezett,hogy dohányzom-e még. Kikerekedett a szemem,és mondtam,hogy màr hogy a fenèbe szívnám terhesen. Az is egy barom,aki ilyenkor szívja. Ha ennyi áldozatot nem tudnék hozni,inkább nem vállaltam volna. Erre a baràt tesója kifakadt,hogy ő bizony szívja,mert a dokija szerint is rosszabb,ha leteszi,de ettől ő még nem felelőtlen barom. A barátom meg ma megkért,hogy kérjek màr bocsànatot a tesójátòl,mert sírt miattam,hogy hogy mondhattam ilyet màsok előtt. Nem igazán érzem ùgy,hogy bocsànatot kellene kérnem,de érzem,hogy a baràtom is elvàrja. Ti mit tennétek?
2015. máj. 27. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
61%
De az, felelőtlen barom. Én nem kérnék elnézést.
2015. máj. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Felelőtlen, konkrétan én sem kérnék elnézést, viszont elbeszélgetnék a hölggyel az álláspontomról és kicsit finomabban nyilvánítanám ki a véleményem.
2015. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
igazad volt, én se kérnék bocsánatot. Nem értem hogy aki ennyi áldozatot nem képes meghozni a gyerekéért minek vállal egyáltalán?
2015. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem kérnék elnézést, mert attól nem lesz egészséges a babának a dohányzás, hogy én elnézést kérek. A csajnak nem a megjegyzéssel van problémája, hanem a lelkiismeretével. Azon meg a te bocsánatkérésed nem segít.
2015. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Én sem kérnék bocsánatot. És igen, saját maga miatt fakadt sírva a hölgyemény nem pedig miattad! Azt meg, hogy ilyet mond egy orvos nem hiszem el. Ezt valaki kitalálta, és mindenki erre fogja a bagózást! B.romság!
2015. máj. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%

Ha jól értem te nem konkrétan róla mondtál véleményt, hanem a dohányzó kismamákról úgy általában.

Ha magára vette az valószínűleg azért volt mert találva érezte magát. Pont.

2015. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Egyetértek veled, igazán megérdemel egy baba ennyi áldozatot, lemondást. Lesz ettől több is, nemde? Én se gyújtottam rá a pozitív teszt óta, nem is hiányzik, és sokan rácsodálkoznak, hogy milyen ügyes vagyok. Nem hittem volna, hogy ez ekkora dolog, hisz már nem csak a magam egészségére kell gondolnom. Hallottam én is ezt a "rosszabb, ha leteszed" dolgot, azzal jött egy ismerős, hogy úgy hamarabb rosszul lesz a baba, mert már úgyis megszokta, és nehogy elvonási tünetei legyenek. Hát szerintem meg jó nagy marhaság ez az elmélet. Aztán ha megszületett, cicizés közben bele kéne fújni 1-2 slukkot a pici arcába, mi? -.-
2015. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Pontozgatók! Mi a 100%-os hasznos válasz, mert szerintem nem csak én vagyok kíváncsi.
2015. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Nem kérnék bocsánatot. Elsősorban nem róla alkottál ilyen véleményt, hanem a dohányzó kismamákról. Az már utólag derült ki, hogy bele tartozik ebbe a kategóriába. Szóval nem szándékosan akartad megbántan, de hát ez a véleményed. A csajnak szerintem inkább a lelkiismeretével kellene megbírkóznia. Érzi, hogy jogos amit mondtál, azért bántódott meg ennyire.
2015. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
a dohányos kismamák jöttek lepontozgatni, mert épp szabad a kezük, nincs benne cigi..annak meg nem néztek utána hogy sorvadt, retardál, esetleg aszthmás gyerekük születhet ha dohányoznak.
2015. máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!