Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért néznek rám úgy mint egy...

Miért néznek rám úgy mint egy ufóra mert minden nap leszaladok egyedül a boltba ha a férjem hazaért a munkából és ez alatt a fél óra alatt a babám apával van otthon? Ez tényleg annyira gáz?

Figyelt kérdés

Valahogy összeszedettebben be tudok így vásárolni, nem kell a szatyrokat a babát és a babakocsit egyszerre felcipelni a harmadikra, és még a férjem is örül, hogy kicsit kettesben van a kisfiunkkal munka után.

De elég sok beszólást kaptam már ezért más anyukáktól, hogy "már megint lepasszoltad", "de jó dolga van valakinek" és hasonlók. Mintha legalábbis napokat töltenék a gyerek nélkül a medence partján koktélozva vagy nem is tudom. Kezd nagyon idegesíteni.


2015. jún. 2. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek rád, mert jó férjed van és van időd nyugodtan bevásárolni, ne foglalkozz velük.
2015. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hamar visszatértem a munkához, napi 1vagy 2 óra max., apuka vigyázz rájuk. Hát én is kaptam, nem látom a gyerekem felnőni stb. Én szerencsére látom kik mondták, meg lehet ott nézni apa gyerek viszonyt. Ne foglalkozz velük, minden anyának kéne legalább napi fél óra magára gyerek nélkül és akko nem lennének ilyen frusztráltak és apukák is közelebb kerülnének a kicsikhez.
2015. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Én ebben semmi rosszindulatot nem tudok felfedezni, inkább viccesnek szánt megjegyzésről van szó. Egyébként azért mondják, mert valóban ritka az olyan anyuka, aki ezt megteheti egy héten egyszer akár, nem hogy minden nap. Inkább örülj neki, szerintem kicsit túlreagálod. Aki meg irigységből mondja, arra nem kell figyelni. És ha koktéloznál, azzal se lenne semmi baj napi fél órában. :) Nem gáz és ezt te nagyon jól tudod szerintem.
2015. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes környéken élsz. Felénk az a természetes, ha az apa is része a családnak. Engem még soha senki nem szólt meg, ha a gyerekem nélkül látott.
2015. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az már, hogy lepasszoltad? Basszus, az apjával van, aki ugyanúgy a szülője. Vagy apuka meg neked passzolja le, amikor dolgozni megy? Vagy az nem lepasszolás?
2015. jún. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sőt, ez kéne, hogy legyen a normális, hogy az apuka ugyanúgy része a gyerek életének, és ugyanúgy foglalkozik vele. Csak sok a hülye nő, aki szerint normális dolog, hogy minden, ami a gyerekkel kapcsolatos, az ő dolga, és apának csak megcsinálni kellett.
2015. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
csak irigykednek :-) én úgy örülnék ha egyedül vásárolhatnék és nem kéne a babakocsival nyomorognom a boltba
2015. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás nélkül minden héten megjegyzi ezt nekem valaki, akivel összetalálkozok szerdánként. Ugyanis minden szerdán a mamánál alszik a hároméves lányunk. Szerda délután 5től kb. és másnap 9 körül megyek érte. Xaranya és lepasszolós vagyok, aki nincs tekintettel a mamára, aki amúgy az anyósom, 60 éves, aktív életet élő és ő kérte ezeket az alkalmakat.
2015. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Micsoda emberekkel vagy körülvéve... biztos mindenki rád irigykedik. Szánalmas. Nem mindenki rosszindulatú ám, ne magadból indulj ki. :)
2015. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, ennek mi értelme volt? Pontosan mi is a véleményed?


Sajnos pedig ez a helyzet, amit a kérdező említ. Nyilván nem mindenki reagál így, de elég sokan.

2015. jún. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!