Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességi tesztnél mikor...

A terhességi tesztnél mikor jelenik meg a két csík?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, pár perc múlva, de egyik ismerősöm mondta, neki másnap jelent meg a 2. csík.
2010. febr. 27. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg a használati utasításon rajta van, hogy mennyi idő múlva kell leolvasni az eredményt, és mennyi idő múlva nem értékelhető, mert fals lehet.

Amúgy te tudod jól, 5, vagy max. 10 perc szokott lenni.

ҝ

2010. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem kb 10 másodperc után.
2010. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy nap után már biztos, hogy nem számít megbízhatónak az eredmény. Egy negatív teszt is pár nap után pozitívat mutat.
2010. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szinte azonnal, ahogy felszívta a vizeletet.
2010. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél több hcg van a szervezetben, annál hamarabb jelenik meg a csík. Nekem az első az 1-2 perc után lett pozitív, a következők már egyből, ahogy felszívta a teszt a vizeletet.
2010. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én először nagyon korán teszteltem, és akkor 10 perc múlva jelent meg egy nagyon nagyon halvány csíkocska, mondjuk az a tesz 10 perces volt. Utána ki kellett dobni. Egy hét múlva egy másikat vettem az 3 perces volt, vagyis annyi idő múlva kellet kidobni, mert utána már nem érvényes az eredmény. Ennél a tesztnél viszont amint felszívta a vizeletet már meg is jelent a 2 csík, mert ekkor már több hcg volt a szervezetemben. Nagyon boldog voltam :)
2010. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
A barátnőd nem olvasta el a tájékoztatót? Mindegyikbe le van írva, hogy ha a megadott 5 vagy 10 perc után nem jelenik meg a két csík, akkor negatív az eredmény, ami az eltelt idő után jelenne meg, az már nem érvényes.
2010. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!