Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gabriel terhességi tesztnél a...

Gabriel terhességi tesztnél a 2nagyon halvány csik akapbol ottvan?

Figyelt kérdés
ma teszteltem délután,igaz még csak 7-8napja termékenyülhettem meg.és csak nagyon halvány 2 csikom van.még a kontroll sem erös.rossz a teszt vagy bab van a dolgoban????
2011. máj. 14. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
elképzelhető hogy baba.de a helyedben vennék egy másik fajta tesztet. ha azon is van akkor nagy az esély arra hogy terhes vagy :)
2011. máj. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem a reggeli első vizelettel kéne ilyen korai terhességnél.Én kb.5-6 hetesen tesztelt erős pozitívat a Gabriel teszttel,szóval szerintem nem a teszttel van baj
2011. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Gabriel megbízható teszt,úgyhogy szerintem baba van a dologban csak még korai volt a tesztelés ezért halvány.

Inkább reggeli pisiből tesztelj az megbízhatóbb eredményt ad.amúgy mire nem várod??

2011. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a halvány teszt is babát mutatott,pár naponta csináltam és erősödött a csík!
2011. máj. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha időn belül jött ki a halvány csík, akkor lehetsz babás.
2011. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon halvány lett a csík a gabrielen, 31. napon csináltam (a ciklusom ált. 27 nap), és nagyon halvány lett, késő délelőtt csináltam. ma töltöm a 24. hetet. :)
2011. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csaináltam ujat,negativ.ha 10napja termékenyültem meg kimutatja már a teszt?????
2011. máj. 16. 00:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikorra nem várod a menzidet??addig várj a teszttel,mert ki tudja,lehet nem is 10napja termékenyültél meg hanem később.ezért lehet negatív a teszt.!!Várj a nemvártig és akkor tesztelj!!
2011. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!