Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is gáz amikor a...

Szerintetek is gáz amikor a szülők apának és anyának szólítják egymást?

Figyelt kérdés

11 hónapos a babánk autómatikusan jött,hogy sokszor ő azóta anyának szólít én meg apának. Persze nem minden esetben,de sokszor elhangzik.

Az egyik ismerősöm mondta,hogy neki ez fura.


2015. jún. 17. 22:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

aztán és velünk!

bocs, javított a gép :/

2015. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
A gyereknek természetesen apaként és anyaként emlegetjük magunkat, de egymást nem szólítjuk meg így előtte sem.
2015. jún. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Engem a férjem már a megismerkedésünk után anyának hívott pedig tervbe se volt a fiunk. Persze nem folyamatosan, de a becenevek között volt. Már most hogy tényleg anya vagyok gyakoribb hogy így szólít, ritkább az egyéb becenév.

Én egyenlő arányban használom az apa, apácska, kicsim, szerelmem megszólítást.

A keresztnevünket nem is használjuk egymás között, csak ha ő rólam, vagy én róla beszélek harmadik félnek.

Nekünk ez így jó, így szeretjük. Valahogy tényleg már a randizás időszakában így alakult.

Még az se szokott társaságban sem zavart okozni hogy édesapámmal rendszeres a kapcsolat mert már mindenki tudja hogy apa-apácska a párom, apu-apukám az édesapám. :)

2015. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%

Igen, szerintem gáz. Akkor van ez, amikor a felek egymás számára már nem nő és férfi, hanem már csak a gyerek apja és anyja.


A kétgyerekes kollégánkat miért nem hívjuk apának? Pedig otthon a gyerekeinek biztos ő is apa....Jah, h ő számunkra megmaradt kolléga, önálló személy, akinek neve van. Ez miért nincs így a házasságban? ezen gondolkodjanak el, akik apa-anyáznak akkor is, ha nincs is ott a gyerek.

2015. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Mi már a kapcsolatunk legelején is szinte csak beceneveket használtunk. Aztán egy film kapcsán rámragadt az "Anyus" név. Párom azóta felvette a becenevek listájára. Mióta babánk van,azóta sokszor én is apázom.

Mondjuk nálunk barátnők közt is sokszor megy az egymás "anyázása"

2015. jún. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Társaságba mi se így szólítjuk egymást ha barátainkkal vagyunk vagy egyéb helyen,akkor vagy a keresztnevünkön vagy drágámnak hívjuk egymást és ha ketten beszélgetünk akkor sem.Ha a lányunkkal vagyunk akkor viszont mindig ez jön a szánkra.

2015. jún. 18. 11:25
 17/18 anonim ***** válasza:
igen,mert a gyerekemnek vagyok az anyja nem a férjemnek.oké,hogy a gyereke anyja vagyok,de elsősorban ne ezt lássa bennem,hanem a feleséget. nem tudom elképzelni,hogy azt mondja az ágyba gyere anya... a kettő nem passzol össze. jó esetben gyerek után is úgy néznek egymásra,ahhoz ez nem passzol.
2015. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A gyerek elott nekem is furcsa volt, de most,hogy van teljesen termeszetes. Ha magunk vagyunk,akkor nem csak ha o is ott van. Neha a ferjem cicamnak hivott,szuper volt mert 3 napig cicam voltam a lanyomnak is,bolcsiben igy koszont szia cicam,nekem ez kellemetlenebb volt. Most olyan idoszaka volt,hogy az apja szajara se adhatamm puszit mert o is odaakart,most mindent leutanoz. :)
2015. jún. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!