Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek bocsánatot...

Szerintetek kérjek bocsánatot a szomszédtól, vagy igaza volt anyósomnak?

Figyelt kérdés

11-től szokott aludni a babám délelőttönként. Ma is épp leraktam, elaludt, és erre a felső szomszéd egy baromi hangos fúróval fúrni kezdett, a kisfiam szegénykém üvöltve ébredt, alig tudtam megnyugtatni, majd szívem szakadt, de úgy gondolom sajnos van ilyen ha panelban lakik az ember, ráadásul nem extrém időpontban hajnalban vagy éjjel csinálta ezért eszembe sem jutna szólni... Pont itt voltak anyósomék, amíg én próbáltam visszaaltatni a kicsit, addig anyósom felrohant a szomszédhoz, becsengetett, és lekapta a 10 körméről, hogy hogy képzeli, hogy fúr, a kisbaba aludni szeretne... megmondom őszintén, hogy nagyon ég a fejem most emiatt... :( Nálunk meg persze előfordul, hogy éjjel sír a baba, jött a foga, volt hogy 1-2 órán keresztül üvöltött az éjszaka közepén, egy szomszéd sem szólt ezért...

Felmenjek bocsánatot kérni szerintetek?


2015. jún. 20. 12:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én felmennék. Mondjuk szerintem azt is meg lehetne beszélni a szomszéddal, hogy ha lehetséges, próbáljon előre szólni, ha fúrni szeretne.
2015. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én felmennék... kár lenne ezért elrontani egy jó szomszédi viszonyt
2015. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én bocsánatot kérnék, anyósnak nem volt igaza. Nem kell mérgezni a szomszédság viszonyt, az sohase jó. Napközben lehet fúrni-faragni. A kisbaba visszaalszik,nem történt olyan nagy baj.
2015. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én felmennék és bocsánatot kérnék. Eleve más is elviseli ha sír a baba na meg hát nem is öszthatja be anyósod h más mikor mit csinál.
2015. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is felmennék, és a férjemnek meg szólnék, hogy beszéljen az anyjával, hogy más dolgába ne üsse az orrát......
2015. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 piroska és a farkas ***** válasza:
36%
Én is beszélnék a szomszéddal. De az is igaz, hogy amikor a kislányom volt pici, tudták a szomszédok, hogy mikor van alvásidő, és minden felnőtt ember meg tudta csinálni, hogy abban a 2 orában nem fúrt-faragott, illetve ha muszáj volt, előre szoltak. Mi konkrétan kiírtuk az ajtonkra, h mettől meddig alszik, és, h addig ne kopogjanak, ne csöngessenek. Lehet, h vki számára ez túlzás, én azt hiszem, a panelban megteszi az ember amit tud, fontos a nyugodt alvás.
2015. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát 11 óra nem egy extrém időpont furasra. 8-20 között gond nélkül csinálhat amit akar, még be se kell jelentenie előre. Én felmennek a helyedben
2015. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Én felmennék a helyedben mert esetleg meg lehet szépen kérni, hogy ha nem gond akkor ne fúrjon 1-2 órát de nem lecseszni. Bár azon én is mindig mérgelődök amikor egész délelőtt semmit nem csinálnak és délben meg fél egykor elkezdenek fúrni faragni mint az őrült fél óra hosszára. Nem tudom én még úgy tanultam a szüleimtől, hogy déltől kettőig nem illik hangoskodni vagy zavarni valakit ha nem muszáj de nem szoktam szólni érte én sem csak magamban duzzogok.
2015. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Először is anyóst kapnám le a 10 körméről mert nekem ne intézkedjen abba a lakótömbbe ahol én élem mindennapjaim!

Aztán felmennék és elmondanám, hogy anyós nem lakott életébe ilyen helyen és foggalma nincs hogy itt mik a normák. Esetleg megkérném, hogy ha legközelebb ilyen barkácsnapot tartana csengessen le legyen szíves mert akkor amikor dolgozik elmentek sétálni így mindenkinek jó!...

2015. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Maximum szépen megkérheted, hogy ekkor és ekkor ne fúrjon. Nem köteles nyilvántartani a szomszédok családtagjainak a bioritmusát. Anyósod meg más ---ával veri a csalánt, hisz nem neki kell egy házban élni a szomszédoddal. Igen, én bocsánatot kérnék tőle! (Majd ha esetleg éjszaka kell orrszívó-porszívózni, na az még kellemetlenebb, mint ha simán sír a gyerek.)
2015. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!