Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kérjek bocsánatot...

Szerintetek kérjek bocsánatot a szomszédtól, vagy igaza volt anyósomnak?

Figyelt kérdés

11-től szokott aludni a babám délelőttönként. Ma is épp leraktam, elaludt, és erre a felső szomszéd egy baromi hangos fúróval fúrni kezdett, a kisfiam szegénykém üvöltve ébredt, alig tudtam megnyugtatni, majd szívem szakadt, de úgy gondolom sajnos van ilyen ha panelban lakik az ember, ráadásul nem extrém időpontban hajnalban vagy éjjel csinálta ezért eszembe sem jutna szólni... Pont itt voltak anyósomék, amíg én próbáltam visszaaltatni a kicsit, addig anyósom felrohant a szomszédhoz, becsengetett, és lekapta a 10 körméről, hogy hogy képzeli, hogy fúr, a kisbaba aludni szeretne... megmondom őszintén, hogy nagyon ég a fejem most emiatt... :( Nálunk meg persze előfordul, hogy éjjel sír a baba, jött a foga, volt hogy 1-2 órán keresztül üvöltött az éjszaka közepén, egy szomszéd sem szólt ezért...

Felmenjek bocsánatot kérni szerintetek?


2015. jún. 20. 12:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én bocsánatot kérnék az anyos miatt. mert napall és hétközben furhat ,kivéve vasárnap. szombaton meg csak déllelött.
2015. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ÉN is felmennék bocsánatot kérni, nem volt jogos anyósod reakciója. Ha éjjel 11kor fúrt volna akkor igen, de így....

Joga van a szomszédnak is felrakni egy polcot vagy akármi mást barkácsolni- ehhez nem kell előzetesen bejelenteni semmit. Godnolom, ha férjed rak fel egy polcot és fúrnia kell, akkor ő sem megy végig a szomszédokon.

Az anyósoddal is beszélgess el, mond neki, hogy ehhez nem volt joga....(de tudom, hogy az anyósok mindent jobban tudnak:D

)

2015. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!