Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kapok én, ha a szomszéd...

Mit kapok én, ha a szomszéd gyerekei beleesnek az én kutamba?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 16:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem értem, hogy miert nem csinalod meg te a keritest? Ertem en, hogy nem a te oldalad, de elonyod neked lenne belole. Hasonlo esetben mi is megcsinaltuk, tobbet er a bekesseg es nyugalom.
2015. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

én is azt mondom, hogy csináltass kerítést. ha mást nem, egy idegleneset, mert ők úgy se fognak és valóban a te érdeked.

egyébként ha belesnek, lehet el se jutnál az ítéletig, mert ezek képesek rá hogy addig verjenek... ugye nem is egy ilyen volt...

2015. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem fogok egy családipótlékból élő cigánycsaládra költeni 150 ezret. Nem azért dolgozom sem én, sem a párom. Egyébként nem kell aggódni, tudnak kerítést is mászni, nemhiába van a másik szomszéd folyamatosan kirabolva.
2015. jún. 20. 19:42
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Bár nem tudom a TE gyerekeid mennyi idősek,de Ők nem eshetnek a kútba?!?!Tudom,hogy nem Neked lenne kötelességed a kerítést megcsináltatni,de a saját érdeketekben nem spórolnék ezen.Pláne,hogy Neked is vannak gyerekeid!
2015. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az én gyerekeimnek bőven van annyi eszük, hogy tudják mit szabad és mit nem. Ők soha életükben nem próbálták meg felemelni a fedelét, ugyasnis tudják mit jelent a szó, hogy NEMSZABAD! Nem fogok kerítést csinálni nekik. 1 hónapig nekik gürizzek? Hát azt már nem... És nem a kúton kellene kiakadni, nem én vagyok a rossz a sztoryban.
2015. jún. 20. 20:03
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
Talán az ő gyerekeinek meg lett tanítva hogy ne a kúttal játszanak? Csak tudod ezt más neveletlen gyerekének hiába magyarázod...
2015. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hát akkor álljon neki végre gyereket nevelni. Lassan meglesz az ötödik puja, de a nő kezében minden nap a sör, a pofájában meg a cigi. De persze biztosan én vagyok a rossz és még ki kéne nyalnom a valogukat is. Redőnyöket vagy medencét ne csináltassak nekik? Gondoljátok ha én megcsináltatom a keritést akkor nem fognak átjönni? Nagyon irigyellek titeket hogy még hirböl sem ismeritek a fajt. Vannak normálisak is, de ezek... Így is sokat költöttem rájuk, adtam nem is egyszer kaját, pénzt, pelenkát... Nem vagyok hajlandó még kerítést is!
2015. jún. 20. 20:07
 18/25 A kérdező kommentje:
Most komolyan, van 3 gyerekem. Akinek van gyereke az tudja hogy nem olcsó mulatság. Most akkor tartsak el összesen 8(!!!) gyereket?
2015. jún. 20. 20:08
 19/25 anonim ***** válasza:
96%
Én megértelek kedves kérdező, ismerem a fajtájukat! Anyukám autóval közlekedett és kb egy 8 év körüli cigány kölyök behajított egy téglát, és anyum majdnem ott maradt. Amikor megálltak és megkérdezték, hogy ezt ugyan miért csinálta, a kis koszok megmarkolta a férfiasságát és közölte anyummal, inkább nem írom le, hogy milyen szavakkal, hogy mit csináljon a nemi szervével. Akkor próbálj meg a helyi KMB-től segítséget kérni. Egy rendőr
2015. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó igen, ez az a fajta. Nem is értem minek vannak ezek itt? Köszönöm a választ.
2015. jún. 20. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!