Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kapok én, ha a szomszéd...

Mit kapok én, ha a szomszéd gyerekei beleesnek az én kutamba?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 16:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%

Keresd meg a helyi vajdát, vigyél neki pálinkát és mesélj. Komolyan. Én jóban lettem a miénk lányával, mi vagyunk az egyetlenek, akikhez (kop-kop-kop) nem törtek be. Az esetek 70%-ában ő a helyi kisebbségi önkorm. elnöke. Szedd össze a kinőtt ruhákat/játékokat és kopogj be vele hozzájuk. Pillanatok alatt helyre fogja őket tenni.


Egyébként tudom, h most fáj, de tényleg a te érdeked a kerítés. A kutyákat utána ki kell engedni, akkor nem jönnek át. Többnyire félnek tőlük.

2015. jún. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

ismerjük mi is, pont azért írtam, hogy csináltass kerítést. nem helyettük, hanem magatokért!!! nem medencét meg nem tudom mit, hanem zárjátok el magatoktól őket!

mellettünk is itt vannak, nekünk betonkerítésünk lett, rajta szöges dróttal!

én őszintén aludni se mernék ha közös udvaron lennék egy ilyen családdal! és nem a romákkal van bajom mielőtt leszóltok, de van az a réteg ami megér annyi pénzt, hogy elkerítsd magatokat

2015. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogom a gyerekeimtől elvenni a havi fizetésemet. Nem tehetem meg. A kutyákat meg szerintem megmérgeznék. Vajda nemtudom hogy van-e itt.
2015. jún. 20. 21:38
 24/25 anonim ***** válasza:
77%
150 ezerért milyen kerítést csinálnál?! Töredékéből kijön, mi is megcsináltuk, pedig ennyire nem veszélyesek a mi nem idén barnult szomszédaink... Valamit valamiért.
2015. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Elég hosszú a kert. Annyi, mert kiszámoltuk és úgy, hogy mindenből a legolcsóbb.
2015. jún. 21. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!